VIVA! VIDEO

Nowy kolor włosów na lato? 

Zainspiruj się kolekcją stworzoną przez fryzjera gwiazd!

Artykuł sponsorowany 20 czerwca 2019 13:30

Szukasz pomysłu na nowy kolor włosów? Koniecznie zobacz przepiękną kolekcję fryzur stworzoną przez  słynnego fryzjera Rossano Ferretti! Francuski brąz, chłodny blond, a może ekstrawagancki siwy? Wyobraźnia i umiejętności Rossano nie znają ograniczeń!  

Najbardziej luksusowy fryzjer świata

Rossano Ferretii nazywany jest Maestro, ponieważ jest liderem w branży fryzjerskiej z ponad 30-letnim doświadczeniem oraz 23 luksusowymi salonami hair spa na całym świecie. Znany stylista gwiazd i celebrytek, współpracuje z największymi markami modowymi. Co więcej, często określany jest mianem „najbardziej luksusowego fryzjera świata"! Rossano, globalny ambasador Coty, stworzył kolekcję fryzur, wykorzystując nowość marki Wella Professionals – permanentną farbę Koleston Perfect z ME+. Jak ocenia nową koloryzację?


„Nowy Koleston Perfect pozwala na przeprowadzanie zabiegów koloryzacji dowolną techniką, zarówno dzięki farbie, jak i zastosowanej technologii. To do nas należy zrozumienie kobiecej duszy i osobowości, upewnienie się, czego od nas oczekuje i zaproponowanie klientkom koloru dobranego specjalnie dla nich, dokładnie tak, jak strzyżenia. - mówi Rossano Ferretii."
 

rossano_ferretti
Fot. Mat.prasowe

Najlepsza farba do włosów 

Marka Wella Professionals wprowadziła na rynek przełomową farbę KOLESTON PERFECT z ME+, wcielając tym samym w życie najbardziej znaczącą innowację w dziedzinie koloryzacji od ponad 100 lat! Za nową technologią stoją najwyższej jakości składniki pielęgnacyjne oraz lipidy. Farba od Wella Professionals przeznaczona jest do permanentnej koloryzacji, a wyjątkowa paleta odcieni pozwala na swobodne mieszanie i w efekcie otrzymanie spersonalizowanych, niezwykłych oraz długotrwałych rezultatów. Dzięki wykorzystaniu technologii Pure Balance Technology będziesz mogła cieszyć się jednolitym, czystym kolorem, z naturalną głębią i połyskiem. A co najważniejsze, nowa farba KOLESTON PERFECT z ME+ znacznie zmniejsza uszkodzenia włosów i sprawi, że twoje pasma będą w bardzo dobrej kondycji.

wella_koleston_perfect_z_me
Fot. Mat.prasowe

Pragniesz chłodny blond bez żółtych lub pomarańczowych tonów? To możliwe! Kolor stworzony przez Rossano Ferretti z farbą KOLESTON PERFECT z ME+ jest przepięknym, popielatym beżem, o którym marzy wiele kobiet. 

wella_koleston_perfect_z_me
Fot. Mat.prasowe

Rossano uwielbia klasyczne, francuskie brązy, dlatego nie mogło ich zabraknąć w stworzonej przez niego kolekcji. Jednolity i wierny tonacji odcień od nasady to efekt, który gwarantuje koloryzacja Wella Professionals. 

wella_koleston_perfect_z_me
Fot. Mat.prasowe
Rude włosy wracają do łask! Wbrew pozorom, nie jest to kolor zarezerwowany tylko dla dziewczyn o alabastrowej skórze, co doskonale udowadnia poniższy look stworzony przez słynnego fryzjera. Każda kobieta może świetnie wyglądać w płomiennych włosach, najważniejsze jest by znaleźć swój odcień!

wella_koleston_perfect_z_me
Fot. Mat.prasowe

Kiedyś kobiety ukrywały siwe włosy, teraz nosimy je z dumą! Dzięki farbie KOLESTON PERFECT z ME+ i specjalnej gamie mix, Rossano Ferretii nadał siwy pasmom modelki piękny połysk oraz niezwykłą głębie koloru. 

wella_koleston_perfect_z_me
Fot. Mat.prasowe
Tego lata postaw na wyjątkowy kolor i zdrowe włosy! Znajdź swój salon fryzjerski Wella Professionals (przejdź do wyszukiwarki salonów) z logo Color Master i poproś swojego fryzjera o farbę KOLESTON PERFECT z ME+!

wella_koleston_perfect_z_me
Fot. Mat.prasowe

 

Artykuł powstał z udziałem marki Wella Professionals

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.