nowe kosmetyki Kim Kardashian West
Fot. instagra.com/kkwbeauty
ZE ŚWIATA URODY

Kim Kardashian stworzyła nowe kosmetyki do makijażu!

Inspiracją był... jej mąż!

Aleksandra Charzewska 1 września 2018 14:59
nowe kosmetyki Kim Kardashian West
Fot. instagra.com/kkwbeauty

Kim Kardashian West w 2017 roku pewnym krokiem weszła do kosmetycznego świata i mimo krytyki, z jaką spotkała się jej pierwsza kolekcja kosmetyków do makijażu, nie zamierza go opuścić. Po kremowych produktach do konturowania marka KKW Beauty  wypuściła pudrowe, a następnie także cienie do powiek, pomadki i konturówki oraz pędzle i całą gamę perfum. Niestety, jak do tej pory o kosmetykach sygnowanych nazwiskiem celebrytki było głośno jedynie ze względu na kontrowersyjne sesje zdjęciowe, które towarzyszyły ich promocji. Czym tym razem zaskoczyła swoich fanów Kim Kardashian?

Nowe kosmetyki do makijażu stworzone przez Kim Kardashian

KKW Beauty 31 sierpnia wypuściło na rynek nową kolekcję kosmetyków inspirowaną... muzyką Kanye Westa! W linii nazwanej Ultralight Beams (dokładnie tak, jak brzmi tytuł jednej z piosenek rapera) znajdują się pigmenty w 6 odcieniach i odpowiadające im kolorystycznie błyszczyki. Jak zapewnia Kim na swojej oficjalnej stronie internetowej, pigmenty dają ,,oślepiający" efekt i mają metaliczne wykończenie, gdy zaaplikuje się je na mokro.

Kolekcja, którą Kim promuje jako ,,nowość", nie jest jednak całkowitą nowością. Pigmenty i błyszczyki ujrzały światło dzienne już w grudniu 2017 roku, jednak w kolekcji znajdowało się mniej kolorów. Istniejąca już wcześniej linia Ultralight Beam została uzupełniona o trzy zupełnie nowe odcienie: lawendowy, różowy i brzoskwiniowy, tym samym zasługując na oddzielną, spektakularną promocję.

Produkty będą sprzedawane na oficjalnej tronie internetowej kkwbeauty.com w czterech różnych wariantach: 6 błyszczyków za 80$ (ok. 300 zł),  6 pigmentów za 70$ (ok. 260 zł), wszystkie produkty za 150$ (ok. 550 zł) i parami - pigment i błyszczyk w tym samym kolorze, za 32$ (ok.120 zł).  

nowe kosmetyki Kim Kardashian West
Fot. instagra.com/kkwbeauty
nowe kosmetyki Kim Kardashian West
Fot. instagra.com/kkwbeauty

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.