Fot. Instagram
VIVA! Tylko u nas

Rita Ora, Margot Robbie, Rooney Mara i inne gwiazdy zmieniają fryzury! Która wygląda najlepiej?

Xymena Borowiecka 26 sierpnia 2017 11:00
Fot. Instagram

Trendy wśród gwiazd rządzą się swoimi prawami. Bywa, że decydują się na spektakularne metamorfozy, jak Kate Hudson, która do roli zdecydowała się ogolić głowę. Czasem jednak wystarczy drobna zmiana looku, by odświeżyć wizerunek i zainspirować wiele młodych kobiet do eksperymentów z włosami. Jakie fryzury warto kopiować i co będzie najmodniejsze tej jesieni oprócz super popularnej grzywki? 


Oto nasz ranking! TOP 5: najlepsze fryzury gwiazd! 


Zobacz także: Pomadki Viva Glam! Nicki Minaj x MAC Cosmetics - znamy szczegóły!

Fot. Instagram @margotrobbie

Jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood - Margot Robbie ostatnio nosi popularne #beachwaves, czyli surferskie fale, które dodają jej dziewczęcego uroku. To łatwa w wykonaniu i uniwersalna fryzura, którą uzyskasz spryskując włosy sprayem z solą morską. 
Wszystkie zainteresowane panie kierujemy do drogerii po właśnie ten kosmetyk :)

 

Fot. Instagram @lucyhale

Gwiazda hitowego serialu wśród młodzieży - Słodkie Kłamstewka (ang. Pretty Little Liars), Lucy Hale, do niedawna nosiła długie, naturalne włosy w wersji prostej lub pofalowane. Zdecydowała się jednak na ostre cięcie! Bob w krótszej wersji i z przedziałkiem na środku pasuje do niej wręcz idealnie. Taka stylizacja wydłużyła szyję aktorki i podkreśliła jej owal twarzy. My jesteśmy zachwyceni! :)

 

Fot. Instagram @ritaora

Rita Ora przyzwyczaiła nas do częstych zmian fryzury. Teraz zdecydowała się na podkreślenie swoich naturalnych loków i uniesienie ich do góry. W połączeniu z grzywką ta stylizacja nie jest nudna! Latynoska piosenkarka prezentuje się mega seksownie i kobieco!
Czasem wystarczy użyć po prostu pianki i gwiazdorski look gotowy! :)

 

Fot. Instagram @lucyhale @rooneymara

Kto powiedział, że hiper krótkie włosy to rozwiązanie tylko dla mężczyzn? Rooney Mara, gwiazda filmu Dziewczyna z tatuażem zdecydowała się na mocne wygładzenie i zaczesanie ich do tyłu, tworząc luźne nawiązanie do fryzury typu #wetlook. Ta stylizacja dowodzi, że nie warto bać się ostrego cięcia! Odważycie się? :)

 

Fot. Instagram @haileybaldwin

Modelka Hailey Baldwin lansuje trend na wysoko upięty kucyk, który kojarzy się ze stylem pin-up. Ten rodzaj fryzury świetnie prezentuje się w każdym kolorze, jednak nie każdy może taką nosić! Podkreśla bowiem odstające uszy i mocno zarysowaną linię żuchwy. Tych mankamentów urody raczej nie chcemy pokazywać... Mimo to, zachęcamy do takiego upięcia ze względu na jago praktyczność i możliwość pokazania oryginalnych kolczyków tak, jak robi to Hailey. Jesteśmy na tak! :)


Która z gwiazd podoba Ci się najbardziej? Odpowiedz w naszej sondzie! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.