księżna Meghan w Ascot
Fot. East News
ze świata urody

Meghan Markle po raz kolejny zmienia wizerunek!

Tym razem chodzi o... kształt brwi!

Marta Cieplak 25 czerwca 2018 14:00
księżna Meghan w Ascot
Fot. East News

Meghan Markle w czasie narzeczeństwa z księciem Harrym nie trzymała się sztywno protokołu. Włosy w lekkim nieładzie pokazała nawet na ślubie! A jak widać po ostatnich zdjęciach księżnej Sussex to koniec dowolności w dobieraniu fryzur i makijażu. Podczas zawodów w Ascot Meghan Markle zadebiutowała bowiem w nowych... brwiach! Podobno „stare” nie podobały się królowej i młoda księżna postanowiła  dostosować się do jej wymagań.

Nowe brwi Meghan Markle

Dlaczego poprzednia stylizacja brwi nie podobał się królowej? Jak podaje magazyn „People” były podobno zbyt... pofalowane! Za nowy look księżnej odpowiada Sherille Riley z salonu Nails and Brows w Londynie, która sprawiła, że brwi mają bardziej prostą linię i są bardzo eleganckie (cena wizyty to 50 funtów!). Dodatkowo Meghan postanowiła mocniej je podkreślić używając specjalistycznych kosmetyków. O takim kształcie brwi mówi się Audrey Brow, oczywiście w nawiązaniu do Audrey Hepburn.

Jak wyczarować taki efekt samodzielnie? „Przede wszystkim trzeba  briw zapuścić, by były dość gęste, a potem używając wosku lub pęsetki nadać im jak najprostszą linię. A na koniec uzupełnić wszelkie ubytki za pomocą kredki lub wosku w kolorze brwi” radzi Sherille Riley.

Jak się okazuje, Sherille dba o brwi księżnych i księżniczek już od 2016 roku. Jej wierną klientka jest księżniczka Beatrice. Więc jeśli masz ochotę na brwi jak z bajki, będąc w Londynie koniecznie umów się do niej na regulację! 

Tak księżna Sussex prezentowała się pierwszy raz w Ascot

Księżna Meghan po raz pierwszy pojawiła się na wyścigach Royal Ascot
Fot. East News

A tak wyglądała jeszcze niedawno. Widzicie różnicę?

Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
Księżna Meghan z królową

księżna Meghan i krolowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.