księżna Meghan w Ascot
Fot. East News
ze świata urody

Meghan Markle po raz kolejny zmienia wizerunek!

Tym razem chodzi o... kształt brwi!

Marta Cieplak 25 czerwca 2018 14:00
księżna Meghan w Ascot
Fot. East News

Meghan Markle w czasie narzeczeństwa z księciem Harrym nie trzymała się sztywno protokołu. Włosy w lekkim nieładzie pokazała nawet na ślubie! A jak widać po ostatnich zdjęciach księżnej Sussex to koniec dowolności w dobieraniu fryzur i makijażu. Podczas zawodów w Ascot Meghan Markle zadebiutowała bowiem w nowych... brwiach! Podobno „stare” nie podobały się królowej i młoda księżna postanowiła  dostosować się do jej wymagań.

Nowe brwi Meghan Markle

Dlaczego poprzednia stylizacja brwi nie podobał się królowej? Jak podaje magazyn „People” były podobno zbyt... pofalowane! Za nowy look księżnej odpowiada Sherille Riley z salonu Nails and Brows w Londynie, która sprawiła, że brwi mają bardziej prostą linię i są bardzo eleganckie (cena wizyty to 50 funtów!). Dodatkowo Meghan postanowiła mocniej je podkreślić używając specjalistycznych kosmetyków. O takim kształcie brwi mówi się Audrey Brow, oczywiście w nawiązaniu do Audrey Hepburn.

Jak wyczarować taki efekt samodzielnie? „Przede wszystkim trzeba  briw zapuścić, by były dość gęste, a potem używając wosku lub pęsetki nadać im jak najprostszą linię. A na koniec uzupełnić wszelkie ubytki za pomocą kredki lub wosku w kolorze brwi” radzi Sherille Riley.

Jak się okazuje, Sherille dba o brwi księżnych i księżniczek już od 2016 roku. Jej wierną klientka jest księżniczka Beatrice. Więc jeśli masz ochotę na brwi jak z bajki, będąc w Londynie koniecznie umów się do niej na regulację! 

Tak księżna Sussex prezentowała się pierwszy raz w Ascot

Księżna Meghan po raz pierwszy pojawiła się na wyścigach Royal Ascot
Fot. East News

A tak wyglądała jeszcze niedawno. Widzicie różnicę?

Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
Księżna Meghan z królową

księżna Meghan i krolowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.