Tala-Kotova-nowa-zywa-Barbie
Fot. Instagram@kuklatala
O tym się mówi

Rosyjska 19-latka jest nową żywą Barbie! Aby tak wyglądać, przeszła już kilkanaście operacji!

Przemianę Tali Kotovej finansują... rodzice!

Marta Cieplak 29 czerwca 2020 13:30
Tala-Kotova-nowa-zywa-Barbie
Fot. Instagram@kuklatala

Tala Kotova ma zaledwie 19-lat, a za sobą już kilkanaście operacji plastycznych i zabiegów medycyny estetycznej! Co ciekawe, za wszystko płacą jej bogaci rodzice, którzy są potentatami branży nieruchomości w Rosji. Jak widać wspierają córkę w jej przemianie. Tala sama mówi, że marzyła o tym, by być jak Barbie już od przedszkola. I podkreśla, że to, jak teraz wygląda, to dopiero początek!

Żywa lalka Barbie z Rosji

Tala w tej chwili skupiona jest maksymalnie na tym, jak wygląda. Nigdy zresztą nie była najlepszą uczennicą – zdecydowanie wolała imprezować. A gdy już rzuciła szkołę, ma czas zająć się tylko swoją wielką metamorfozą. Aż strach pomyśleć, jak będzie wyglądać za kilka lat. Czy podzieli los kobiety-kota i żywego Kena?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Рр🐯

Post udostępniony przez 𝓑𝓪𝓻𝓫𝓲𝓮💋💄 𝔖𝔭𝔢𝔠𝔦𝔞𝔩𝔈𝔡𝔦𝔱𝔦𝔬𝔫 (@kuklatala)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

придумаю потом ок

Post udostępniony przez 𝓑𝓪𝓻𝓫𝓲𝓮💋💄 𝔖𝔭𝔢𝔠𝔦𝔞𝔩𝔈𝔡𝔦𝔱𝔦𝔬𝔫 (@kuklatala)

Przez operacje, którym się poddała, nastolatka zupełnie nie wygląda na swój wiek, a raczej jakby miała 30 lat. Do tego patrząc na nią trudno skupić uwagę na czymkolwiek innym niż ogromne, karykaturalne usta i sztuczne, doczepiane rzęsy!

Co ciekawe, Tala przyznaje się do operacji, ale twierdzi, że biust i pośladki to dar natury. Wydaje Wam się to możliwe? Bo jej fani mocno powątpiewają w tą wersję...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

relaxX🌴🌺

Post udostępniony przez 𝓑𝓪𝓻𝓫𝓲𝓮💋💄 𝔖𝔭𝔢𝔠𝔦𝔞𝔩𝔈𝔡𝔦𝔱𝔦𝔬𝔫 (@kuklatala)

Tala jest didżejką i uwielbia urządzać imprezy w stylu Barbie. To główne zajęcie 19-latki poza rozkręcaniem profilu na Instagramie. Myślicie, że będzie o niej głośno?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.