Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner
ZE ŚWIATA URODY

Kylie Jenner właśnie wprowadziła na rynek zupełnie nową linię kosmetyków!

Przeczuwamy kolejny hit!

Ksenia Krasko 12 maja 2019 13:30
Kylie Jenner
Fot. Instagram @kyliejenner

Kylie Jenner, fashionistka z klanu Kardashian, założycielka marki Kylie Cosmetics i najmłodsza miliarderka na świecie stworzyła kolejną markę kosmetyków! Produkty Kylie Skin przeznaczone będą do pielęgnacji twarzy.

Kylie Jenner założyła markę Kylie Skin

Wygląda na to, że Kylie Jenner zainspirowała się ogólnym trendem „no make up”. Modne kobiety coraz częściej stawiają na naturalność, rezygnując z makijażu, ukrywającego niedoskonałości pod grubą warstwą podkładu. Jak napisała 21-latka, „Pielęgnacja i makijaż idą w parze, dlatego Kylie Skin było moim marzeniem po Kylie Cosmetics”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KYLIE F*CKING SKIN! wow. skincare and makeup go hand in hand and Kylie Skin was something i dreamt up soon after Kylie Cosmetics. I’ve been working on this for what feels like a lifetime so i can’t believe I’m finally announcing! building my makeup line from the ground up has taught me a lot and I’m so blessed with that knowledge to apply to my brand new company! Birthing a whole new team, manufacturing, fulfillment etc separate from my cosmetics line was challenging but here we are! I got the best of the best for you guys! Everything is cruelty free, vegan, gluten free, paraben and sulfate free and suitable for all skintypes. Make sure you follow @kylieskin to stay updated. I’ll be revealing these amazing products very soon! the official launch date is 5/22! Yay!! so much love went into this. it all starts with skin. Stay tuned 💕 can’t wait to share. #KylieSkin KylieSkin.com

Post udostępniony przez Kylie (@kyliejenner)

Wiemy już, że w kolekcji Kylie Skin pojawią się żel do mycia twarzy, peeling, serum, tonik, krem nawilżający, krem pod oczy... A to dopiero początek! Jennerka podkreśla również, że kosmetyki będą dopasowane do wszystkich rodzajów cery. Nie są też testowane na zwierzętach i są odpowiednie dla wegan. Ponadto, w kompozycjach nie znajdują się parabeny i siarczany.

Najmłodsza miliarderka chętni dzieli się swoją radością z fanami na Instagramie: „Wkrótce ujawnię te niesamowite produkty! Włożyłam w to tyle miłości. Wszystko zaczyna się od skóry. Stay tuned 💕”. Nowe kosmetyki Kylie Jenner trafią do sprzedaży już 22 maja – z niecierpliwością czekamy na premierę!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It starts with skin. #KYLIESKIN is coming… 05.22 KylieSkin.com

Post udostępniony przez @ kylieskin

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!