Metamorfoza Ula chincz
Fot. Bartosz Krupa/East News
METAMORFOZY GWIAZD

Ula Chincz przeszła niespodziewaną metamorfozę! Jak teraz wygląda?

Prezenterka wróciła do naturalnego koloru włosów

Aleksandra Charzewska 17 stycznia 2019 13:29
Metamorfoza Ula chincz
Fot. Bartosz Krupa/East News

Ula Chincz zmieniła swoją fryzurę? Wszystko na to wskazuje! Prezenterka przyzwyczaiła nas już do swoich charakterystycznych półdługich włosów, zawsze w odcieniu blond. Wczoraj jednak podzieliła się na swoim Instagramowym profilu zdjęciem, na którym wygląda… nie do poznania! Niektórzy fani musieli się upewniać, czy to naprawdę ona! Jak teraz wygląda Ula Chincz? Zobaczcie zdjęcie zrobione chwilę po metamorfozie.

Metamorfoza Uli Chincz

Prosta, sięgająca do linii brwi gęsta grzywka i powrót do naturalnego, ciemniejszego koloru włosów? Tego się nie spodziewaliśmy! Zdjęciem w nowej, odmienionej fryzurze Chincz od razu po wyjściu z salonu podzieliła się z obserwatorami na Instagramie. Wielu internautów przyznało, że na początku zupełnie nie poznało prezenterki. Jak komentowali zmianę? Wygląda na to, że są zachwyceni!

„Myślałam że na zdjęciu jest jakaś 25- latka. Wow, super zmiana💕”, ,,Prawie nie poznałam. Musiałam sprawdzić nazwę konta i upewnić się czy to na pewno Pani Ula. Świetna zmiana 😍”, „Przepiękne z grzywką :) Cudnie Pani wygląda 🙂”, „Wow! Cóż za zmiana 😄 nowy kolor nowa fryzurka na Nowy Rok 😉 rewelacyjnie! 😍” „Inaczej Pani wygląda. Dla mnie bomba. 👍💜” – komentowali pod opublikowanym przez dziennikarkę zdjęciem fani.

Nowy, odświeżony look Chincz bardzo przypadł jej fanom do gustu. My także podzielamy ich zdanie! W naturalnym kolorze i z prostą grzywką dziennikarka wygląda bardzo młodo i świeżo. Sądząc po uśmiechu, samej zainteresowanej zmiana również się bardzo się podoba. 

Pod zdjęciem zamieszonym przez Ulę Chincz w social mediach pojawił się także komentarz sugerujący podobieństwo do innej gwiazdy stacji TVN, Kingi Rusin. Widzicie podobieństwo? 

Ula Chincz, VIVA! październik 2012
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?