Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze
Fot. AKPA
METAMORFOZY GWIAZD

Sylwia Grzeszczak zaszalała z fryzurą! W takiej wersji jej jeszcze nie widzieliśmy 

Sprawdź, jak prezentowała się piosenkarka

Aleksandra Charzewska 24 lutego 2019 09:59
Sylwia Grzeszczak w nowej fryzurze
Fot. AKPA

Gwiazdy uwielbiają eksperymentować że swoim wizerunkiem, a my bardzo często jesteśmy świadkami ich różnorodnych metamorfoz. Sylwia Grzeszczak nie stroni od szalonych pomysłów i często porzuca klasyczny wizerunek na rzecz czegoś nowego. Ostatnio zdecydowała się na bardzo modne rozwiązanie! Zobaczcie, jak wyglądała piosenkarka.

Modna fryzura Sylwii Grzeszczak

Widzieliśmy już burze afroloków i boho warkocze, ale to ostatnia fryzura zaskoczyła fanów szczególnie. Do stworzonego z natapirowanych, kręconych włosów ,,half up do" Sylwia Grzeszczak postanowiła doczepić drobne warkocze w neonowo pomarańczowym kolorze. Intensywne kolory, szczególnie te neonowe są ostatnio bardzo modne. Także na włosach. Jak na fryzurę piosenkarki zareagowali fani?

,,Świetna stylówka!", ,,Cudownie wyglądasz!", ,,Zjawiskowa 😍", ,, Ale pięknaaa ❤️❤️❤️" - pisali obserwatorzy pod opublikowanym przez Sylwię zdjęciem.

Nie jest to jedak pierwszy raz, gdy piosenkarka wybrała kolorowe warkoczyki. W video klipie do piosenki ,,Dobre myśli" cała głowa Sylwii została pokryta różnokolorowymi warkoczykami z dodatkiem włosów syntetycznych.

Poniżej sprawdźcie, jak piosenkarka wygląda w nowej fryzurze. Podoba Wam się ten pomysł?  

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sylwia Grzeszczak (@sylwia.grzeszczak.official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…