Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski po raz kolejny zmienił fryzurę! Zobaczcie, jak teraz wygląda piłkarz

Sabina Zięba 16 stycznia 2018 15:30
Fot. East News

W listopadzie zeszłego roku Robert Lewandowski wywołał falę komentarzy, gdy opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie na fotelu fryzjerskim. Mimo iż słynie z tego, że raczej niechętnie eksperymentuje z wizerunkiem, zdecydował się wówczas na spektakularną metamorfozę i przez parę miesięcy zachwycał w blondzie. Teraz postanowił znów zmienić wygląd! Jak się obecne prezentuje?

Polecamy też: Spektakularna metamorfoza Roberta Lewandowskiego. Piłkarz już tak nie wygląda!

Jakie włosy ma teraz Robert Lewandowski?

Choć jeszcze kilka dni temu Robert Lewandowski opublikował na Instagramie swoją fotografię w jasnych włosach, teraz wygląda zupełnie inaczej. Bardzo możliwy jest fakt, że piłkarz zdecydował się na poprzednią fryzurę przez wzgląd na kontrakt reklamowy z marką telefonów komórkowych, z którą współpracuje. Nie wiadomo, czy obecnie umowa dobiegła końca, czy napastnik po prostu znudził się blondem, ale... wrócił do naturalnego koloru! Informację opublikowała w mediach społecznościowych Bundesliga English. Sportowiec został sfotografowany podczas treningu w nowej fryzurze, a administratorzy konta na Twitterze podsumowali: „Normalność przywrócona. Włosy Lewandowskiego znów są czarne”. Według Was to zmiana na lepsze?
 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.