Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski po raz kolejny zmienił fryzurę! Zobaczcie, jak teraz wygląda piłkarz

Sabina Zięba 16 stycznia 2018 15:30
Fot. East News

W listopadzie zeszłego roku Robert Lewandowski wywołał falę komentarzy, gdy opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie na fotelu fryzjerskim. Mimo iż słynie z tego, że raczej niechętnie eksperymentuje z wizerunkiem, zdecydował się wówczas na spektakularną metamorfozę i przez parę miesięcy zachwycał w blondzie. Teraz postanowił znów zmienić wygląd! Jak się obecne prezentuje?

Polecamy też: Spektakularna metamorfoza Roberta Lewandowskiego. Piłkarz już tak nie wygląda!

Jakie włosy ma teraz Robert Lewandowski?

Choć jeszcze kilka dni temu Robert Lewandowski opublikował na Instagramie swoją fotografię w jasnych włosach, teraz wygląda zupełnie inaczej. Bardzo możliwy jest fakt, że piłkarz zdecydował się na poprzednią fryzurę przez wzgląd na kontrakt reklamowy z marką telefonów komórkowych, z którą współpracuje. Nie wiadomo, czy obecnie umowa dobiegła końca, czy napastnik po prostu znudził się blondem, ale... wrócił do naturalnego koloru! Informację opublikowała w mediach społecznościowych Bundesliga English. Sportowiec został sfotografowany podczas treningu w nowej fryzurze, a administratorzy konta na Twitterze podsumowali: „Normalność przywrócona. Włosy Lewandowskiego znów są czarne”. Według Was to zmiana na lepsze?
 

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.