rihanna nowe korektory
Fot. Instagram@fentybeauty
Metamorfozy gwiazd

Nowa fryzura Rihanny wzbudziła kontrowersje wśród fanów!

Na jaką zmianę zdecydowała się tym razem?

Marta Cieplak 22 stycznia 2020 17:30
rihanna nowe korektory
Fot. Instagram@fentybeauty

Rihanna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze specjalnego wydania magazynu ID, którego jest współredaktorem. Niezwykłe, czarno-białe fotografie to dzieło słynnego fotografa Mario Sorrentiego. Widać na nich piosenkarkę w czarnym, długim płaszczu i sportowe bluzie, ale uwagę przyciąga przede wszystkim bardzo nietypowa jak na nią fryzura!

Nowa kontrowersyjna fryzura Rihanny

Rihanna, która ostatnio najczęściej pokazywała się w wygładzonych i rozpuszczonych włosach zaskoczyła uczesaniem w wersji XXL! Od czubka głowy, aż po linię uszu sięgają ciasno zaplecione warkoczyki, a reszta włosów jest mocno natapirowana i dzięki temu zyskała spektakularną objętość. Jak czytamy w komentarzach od fanów to tradycyjna fryzura habesha, wywodząca się z Etopii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@i_d @alastairmckimm @mario_sorrenti

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Uczesanie to mocno podzieliło fanów! Część z nich jak zwykle jest zachwycona wizerunkiem swojej idolki, inni śmieją się, że wygląda jakby najadła się czegoś ostrego i proszą, żeby „stara” Riri powróciła :-) My jesteśmy zdania, że to bardzo dobry look – zdecydowany i z charakterem. Dlatego tak dobrze odzwierciedla życiową postawę Riri.

Ale w komentarzach dominują głosy, że Rihanna powinna przestać lansować kolejne projekty, kosmetyki i siebie samą, i wydać nową płytę! Fani są po prostu zirytowani faktem, że od bardzo dawna Riri nie nagrała żadnego albumu. Zgadzacie się z nimi? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.