rihanna nowe korektory
Fot. Instagram@fentybeauty
Metamorfozy gwiazd

Nowa fryzura Rihanny wzbudziła kontrowersje wśród fanów!

Na jaką zmianę zdecydowała się tym razem?

Marta Cieplak 22 stycznia 2020 17:30
rihanna nowe korektory
Fot. Instagram@fentybeauty

Rihanna opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia ze specjalnego wydania magazynu ID, którego jest współredaktorem. Niezwykłe, czarno-białe fotografie to dzieło słynnego fotografa Mario Sorrentiego. Widać na nich piosenkarkę w czarnym, długim płaszczu i sportowe bluzie, ale uwagę przyciąga przede wszystkim bardzo nietypowa jak na nią fryzura!

Nowa kontrowersyjna fryzura Rihanny

Rihanna, która ostatnio najczęściej pokazywała się w wygładzonych i rozpuszczonych włosach zaskoczyła uczesaniem w wersji XXL! Od czubka głowy, aż po linię uszu sięgają ciasno zaplecione warkoczyki, a reszta włosów jest mocno natapirowana i dzięki temu zyskała spektakularną objętość. Jak czytamy w komentarzach od fanów to tradycyjna fryzura habesha, wywodząca się z Etopii.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@i_d @alastairmckimm @mario_sorrenti

Post udostępniony przez badgalriri (@badgalriri)

Uczesanie to mocno podzieliło fanów! Część z nich jak zwykle jest zachwycona wizerunkiem swojej idolki, inni śmieją się, że wygląda jakby najadła się czegoś ostrego i proszą, żeby „stara” Riri powróciła :-) My jesteśmy zdania, że to bardzo dobry look – zdecydowany i z charakterem. Dlatego tak dobrze odzwierciedla życiową postawę Riri.

Ale w komentarzach dominują głosy, że Rihanna powinna przestać lansować kolejne projekty, kosmetyki i siebie samą, i wydać nową płytę! Fani są po prostu zirytowani faktem, że od bardzo dawna Riri nie nagrała żadnego albumu. Zgadzacie się z nimi? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.