Natasza Urbańska
Fot. Instagram @nataszaofficial
URODA

Natasza Urbańska zmieniła kolor włosów. Fani są zachwyceni jej metamorfozą!

Pokazała się w zupełnie nowej wersji!

Gabriela Czernecka 8 czerwca 2019 10:06
Natasza Urbańska
Fot. Instagram @nataszaofficial

Artystka zachwyciła fanów swoją metamorfozą! Natasza Urbańska powróciła do poprzedniego koloru. Gwiazda dała się nam już poznać jako perfekcjonistka. Wcielając się w różne role jako aktorka, piosenkarka czy tancerka swój występ przygotowuje tak, by był dopracowany w każdym szczególe. Chętnie więc poddaje się metamorfozom i eksperymentuje z wizerunkiem. Tym razem postanowiła pożegnać się z blondem! Jak teraz wygląda?

Nowa fryzura Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska swoją metamorfozą zaskoczyła internautów. Artystka zrezygnowała z blond włosów. Powróciła do naturalnego, ciemniejszego koloru, a efektami zmiany fryzury podzieliła się na Instagramie. „Brunettes have more fun”, podpisała zdjęcie. Fani są zachwyceni jej zmianą i w komentarzach chwalą swoją idolkę:„ Ten kolor the best, bardzo naturalnie”, „O wiele lepiej niż w blondzie”, „W końcu ciemniejsze włosy. Przepiękna”, piszą internauci.

Zobaczcie, jak Natasza Urbańska wygląda w nowej fryzurze! Jak wy oceniacie tę przemianę? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natasza Urbańska (@nataszaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Viva.pl (@viva_magazyn)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?