Księżna Meghan, Meghan Markle, urodziny księżnej Meghan
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Księżna Meghan zmieniła fryzurę? Wzorowała się na Dianie!

Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Aleksandra Charzewska 28 listopada 2018 17:30
Księżna Meghan, Meghan Markle, urodziny księżnej Meghan
Fot. East News

Dla wielu kobiet Meghan Markle jest niekwestionowaną ikoną stylu, która nie tylko swoim wyglądem, ale także osobowością inspiruje je na co dzień. Wybierane przez nią stylizacje, tak samo jak wizaże, zawsze są dokładnie przemyślane i perfekcyjnie wykonane. Zagraniczne media podają, że ostatnio Meghan postanowiła delikatnie zmienić fryzurę i podcięła grzywkę. Żona księcia Harrego mogła zdecydować się jedynie na takie urozmaicenie, gdyż w przypadku członkiń królewskiego rodu, każda większa zmiana wyglądu wymaga odpowiedniego przygotowania. Ile księżne Kate i Meghan muszą czekać, zanim umówią się do fryzjera?

Księżna Meghan zmieniła fryzurę

Na ostatnich zdjęciach włosy księżnej wyglądają nieco inaczej, niż zazwyczaj. Meghan zdecydowała się na ich delikatne pocieniowanie i skrócenie pasm bliżej twarzy. Zagraniczne media twierdzą, że tak samo jak niegdyś księżna Diana, Meghan już po raz kolejny zdecydowała się na sekretną metamorfozę. Te, jak łatwo można się domyślić nie są w brytyjskiej rodzinie królewskiej mile widziane. Subtelną zmianę, która miała być „sekretem”, fani Meghan wypatrzyli od razu.

W przypadku brytyjskich księżnych większe zmiany wyglądu są omawiane przez wiele tygodni, a radykalne metamorfozy zupełnie nie wchodzą w grę. Księżna Kate, chcąc zrobić na włosach refleksy musiała uzyskać specjalną zgodę, na którą czekała kilka tygodni. A jak jest ze zmianą długości? Zazwyczaj, gdy któraś z księżnych chce skrócić włosy musi robić to stopniowo tak, aby zmiana nie była „szokująca”. Dlatego żona księcia Williama musiała co miesiąc podcinać po około dwa centymetry włosów, żeby po pewnym czasie móc cieszyć się krótką fryzurą. Ta zmiana, zgodnie z tym co zakłada zasada, nie wydawała się radykalna. Od tej reguły jest jednak jeden wyjątek!

Gdy zmiana fryzury jest nagła, zazwyczaj zwiastuje… ciąże! Metamorfoza włosów ma odwracać uwagę od rosnącego brzuszka i zmiany sposobu ubierania się. Tak było również w przypadku księżnych Kate i Meghan, które na kilka tygodni przed ogłoszeniem ciąży wybierały się do fryzjera.

Zauważyliście zmianę fryzury Meghan? Zobaczcie, jak teraz wygląda!  

nowa fryzura meghan
Fot. Getty Images
Fryzury Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.