Fot. East News, Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Maria Sadowska diametralnie zmieniła swoją fryzurę! Sądzicie, że teraz wygląda lepiej?

Sabina Zięba 23 stycznia 2018 14:00
Fot. East News, Instagram

 

Znana piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska przyzwyczaiła swoich fanów do stałego wizerunku. Artystka od lat cieszyła się swoimi długimi blond włosami i chętnie pokazywała je na różnych galach czy eventach. Teraz jednak zdecydowała się na diametralną zmianę!

Polecamy też: „Sztuka kochania”. O kochankach i miłościach życia Michaliny Wisłockiej opowiada Maria Sadowska

Nowa fryzura Marysi Sadowskiej

Mimo tego że piosenkarka zawsze lubiła eksperymentować pod względem swoich stylizacji, jej włosy zwykle pozostawały w stanie nienaruszonym. Tym bardziej wszystkich zaskoczyła decyzja artystki o ich diametralnym skróceniu! W poniedziałek 22 stycznia umieściła na Instagramie najnowsze zdjęcie, które wywołało falę komentarzy. Widać na nim, że Maria Sadowska postawiła na mocne cięcie i od teraz cieszy się krótkim bobem. Wiadomo, że za całą metamorfozę odpowiada fryzjerka Katarzyna Zalewska. Według Was w której odsłonie piosenkarka wygląda lepiej?

Fot. Instagram

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.