Fot. East News, Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Maria Sadowska diametralnie zmieniła swoją fryzurę! Sądzicie, że teraz wygląda lepiej?

Sabina Zięba 23 stycznia 2018 14:00
Fot. East News, Instagram

 

Znana piosenkarka i reżyserka Maria Sadowska przyzwyczaiła swoich fanów do stałego wizerunku. Artystka od lat cieszyła się swoimi długimi blond włosami i chętnie pokazywała je na różnych galach czy eventach. Teraz jednak zdecydowała się na diametralną zmianę!

Polecamy też: „Sztuka kochania”. O kochankach i miłościach życia Michaliny Wisłockiej opowiada Maria Sadowska

Nowa fryzura Marysi Sadowskiej

Mimo tego że piosenkarka zawsze lubiła eksperymentować pod względem swoich stylizacji, jej włosy zwykle pozostawały w stanie nienaruszonym. Tym bardziej wszystkich zaskoczyła decyzja artystki o ich diametralnym skróceniu! W poniedziałek 22 stycznia umieściła na Instagramie najnowsze zdjęcie, które wywołało falę komentarzy. Widać na nim, że Maria Sadowska postawiła na mocne cięcie i od teraz cieszy się krótkim bobem. Wiadomo, że za całą metamorfozę odpowiada fryzjerka Katarzyna Zalewska. Według Was w której odsłonie piosenkarka wygląda lepiej?

Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.