Małgorzata Socha, Viva! 2012
Fot. Mateusz Stankiewicz
Metamorfozy gwiazd

Małgorzata Socha zmieniła fryzurę! To cięcie podzieliło fanów aktorki! 

Zobacz, jak teraz wygląda aktorka!

Aleksandra Tylińska 15 maja 2018 10:11
Małgorzata Socha, Viva! 2012
Fot. Mateusz Stankiewicz

Małgorzata Socha, aktorka serialowa znana z takich produkcji jak BrzydUla czy Przyjaciółki przeżywa ostatnio w swoim życiu prawdziwe zmiany. Nie dość, że w marcu tego roku potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka, to jeszcze postanowiła zmienić swój… wygląd!

Jak wygląda teraz?

Małgorzata Socha znana była ze swoich prostych, średniej długości, blond włosów. Jednak w tym sezonie aktorka postanowiła coś zmienić i… ścięła włosy. Jak się okazuje, długa grzywka, w której jak sama pisze przypomina „małą Mi” to hit tego sezonu! Modna jest każda wersja od tzw. „pieczarki” aż po długą, opadającą na oczy, czy nawet kręconą! Jak przekonują styliści, grzywka pasuje do każdego typu włosów, jak i każdej fryzury.

Co o tym myślą fani aktorki?

Nowa fryzura aktorki wzbudziła duże kontrowersje, a zdania fanów są podzielone. Pod zdjęciem na Instagramie można przeczytać komentarze pozytywne - „Wyglądasz jeszcze młodziej niż wcześniej. Mnie się bardzo podoba zmiana. Jestem na tak!”. Innym ta zmiana nie przypadła do gustu: „Jest Pani piękną kobietą, ale zdecydowanie w tamtej fryzurze wyglądała Pani o niebo lepiej.” Nam się bardzo podoba. A wy w jakiej fryzurze wolicie Małgorzatę Sochę? 

Aktorka przed zmianą

...i po cięciu!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.