Metamorfozy gwiazd

Karolina Szostak zaszalała z fryzurą. Wygląda jak gwiazda kultowego serialu!

W takim wcieleniu jeszcze nigdy jej nie widzieliście!

Marta Cieplak 11 kwietnia 2019 13:00

Karolina Szostak rzadko eksperymentuje z fryzurami. Z reguły nosi włosy rozpuszczone lub związane w koczek na czubku głowy. Jedyną ekstrawagancją było do tej pory obcięcie grzywki. Ale to się zmieniło!

Nowa fryzura Karoliny Szostak

Gwiazda wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z charakteryzatorni, gdzie szykowała się do nagrania programu. Wygląda na nim jak Peggy Bundy z serialu „Świat według Bundych”! Jest charakterystyczna grzywka i mega natapirowane włosy. Prezenterka wygląda w takim wydaniu bardzo seksownie! W nagraniu na Instastory śmiała się, że czeka już tylko na swojego Ala (imię filmowego męża Peggy).

Fani są zachwyceni tą metamorfozą: „Mega. Total!”, „Aaaaale ekstra!”, „Rewelacja ten look”, „Szacun”. My też podziwiamy dystans Karoliny i odwagę!

Przy okazji przypominamy inne fryzury prezenterki. W której podobała się Wam najbardziej? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.