Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła na ostatnich zdjęciach wygląda zupełnie inaczej!

Zobacz, jaką przeszła metamorfozę!

Marta Cieplak 5 maja 2019 10:00
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła bez wątpienia zyskała sobie sympatię widzów dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Bo choć nie tańczyła najlepiej, to jednak miała w sobie coś, co widzów do niej zbliżało. Od tego czasu jest pod obstrzałem paparazzi i świetnie wykorzystuje swój czas. Ma nawet własny program telewizyjny – Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!  Teraz postanowiła zaskoczyć swoich fanów totalną metamorfozą! Na Instagramie pokazała się w zupełnie nowej fryzurze!

Nowa fryzura Justyny Żyły

Justyna nie tylko przedłużyła włosy, ale także zdecydowała się na... długą grzywkę! I to był dobry wybór, bo wygląda świetnie! Ale też zupełnie inaczej. Niemal nie do poznania. Zdjęcie byłej żony Piotra Żyły już stało się hitem i ma prawie 4 tysiące polubień.

Co fani sądzą o tak radykalnej zmianie? Oczywiście są zachwyceni i zasypują Justynę komplementami: „Ślicznie wyglądasz!”, „Bardzo fajnie, uwydatnia oczy”, „Super”, „Cudnie”, „Pasuje Pani ta grzywka”. A Tobie jak się podoba? W grzywce czy bez? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?