Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła na ostatnich zdjęciach wygląda zupełnie inaczej!

Zobacz, jaką przeszła metamorfozę!

Marta Cieplak 5 maja 2019 10:00
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła bez wątpienia zyskała sobie sympatię widzów dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Bo choć nie tańczyła najlepiej, to jednak miała w sobie coś, co widzów do niej zbliżało. Od tego czasu jest pod obstrzałem paparazzi i świetnie wykorzystuje swój czas. Ma nawet własny program telewizyjny – Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!  Teraz postanowiła zaskoczyć swoich fanów totalną metamorfozą! Na Instagramie pokazała się w zupełnie nowej fryzurze!

Nowa fryzura Justyny Żyły

Justyna nie tylko przedłużyła włosy, ale także zdecydowała się na... długą grzywkę! I to był dobry wybór, bo wygląda świetnie! Ale też zupełnie inaczej. Niemal nie do poznania. Zdjęcie byłej żony Piotra Żyły już stało się hitem i ma prawie 4 tysiące polubień.

Co fani sądzą o tak radykalnej zmianie? Oczywiście są zachwyceni i zasypują Justynę komplementami: „Ślicznie wyglądasz!”, „Bardzo fajnie, uwydatnia oczy”, „Super”, „Cudnie”, „Pasuje Pani ta grzywka”. A Tobie jak się podoba? W grzywce czy bez? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!