Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla
Metamorfozy gwiazd

Justyna Żyła na ostatnich zdjęciach wygląda zupełnie inaczej!

Zobacz, jaką przeszła metamorfozę!

Marta Cieplak 5 maja 2019 10:00
Justyna Żyła
Fot. Instagram @justynazyla

Justyna Żyła bez wątpienia zyskała sobie sympatię widzów dzięki udziałowi w Tańcu z gwiazdami. Bo choć nie tańczyła najlepiej, to jednak miała w sobie coś, co widzów do niej zbliżało. Od tego czasu jest pod obstrzałem paparazzi i świetnie wykorzystuje swój czas. Ma nawet własny program telewizyjny – Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!  Teraz postanowiła zaskoczyć swoich fanów totalną metamorfozą! Na Instagramie pokazała się w zupełnie nowej fryzurze!

Nowa fryzura Justyny Żyły

Justyna nie tylko przedłużyła włosy, ale także zdecydowała się na... długą grzywkę! I to był dobry wybór, bo wygląda świetnie! Ale też zupełnie inaczej. Niemal nie do poznania. Zdjęcie byłej żony Piotra Żyły już stało się hitem i ma prawie 4 tysiące polubień.

Co fani sądzą o tak radykalnej zmianie? Oczywiście są zachwyceni i zasypują Justynę komplementami: „Ślicznie wyglądasz!”, „Bardzo fajnie, uwydatnia oczy”, „Super”, „Cudnie”, „Pasuje Pani ta grzywka”. A Tobie jak się podoba? W grzywce czy bez? 

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.