Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
METAMORFOZY GWIAZD

Joanna Liszowska ma nową fryzurę! Fani nie mają wątpliwości, że wygląda doskonale!

W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Ksenia Krasko 5 czerwca 2019 06:59
Joanna Liszowska, VIVA! kwiecień 2014
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Liszowska, gwiazda serialu Przyjaciółki, przyzwyczaiła nas do swojej burzy loków w kolorze blond. Jednak ostatnie zdjęcia, jakimi pochwaliła się na Instagramie, są dowodem na to, że potrafi jeszcze zaskoczyć... Nowa fryzura aktorki zszokowała, ale i zachwyciła jej fanów!

Nowa fryzura Joanny Liszowskiej

Artystka udostępniła na swoim profilu zdjęcie, zapowiadające jej najnowszy, jeszcze tajemniczy projekt. Jednak wszyscy zwrócili uwagę na coś innego – rzeczywiście, nie da się nie zauważyć zupełnie nowej fryzury Joanny Liszowskiej! Aktorka zaprezentowała modnego w tym sezonie long boba, zachowując loki ułożone w pozornym nieładzie, i decydując się na nieco jaśniejszy odcień niż ostatnio.

Wielbiciele Liszowskiej nie ukrywają zachwytu w komentarzach na jej profilu: „Bosko!”, „Świetnie wyglądasz w takiej fryzurze!”, „Piękne włosy! Od razu lepiej ❤️”, „Super!!! 🤗 w końcu, bez doczepionych włosów!!! Świetnie Pani wygląda! To nie prawda, że każda Kobieta musi mieć długie włosy, by wyglądać kobieco”.

Zgadzamy się, że nowa fryzura jest naprawdę doskonałą decyzją – Joanna Liszowska wygląda super!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!