ilona wronska jest blondynką
Fot. Justyna ROJEK
METAMORFOZY GWIAZD

Ilona Wrońska już tak nie wygląda! Aktorka ,,Na Wspólnej" zmieniła fryzurę!

Zobacz jej metamorfozę!

Aleksandra Charzewska 13 listopada 2018 15:15
ilona wronska jest blondynką
Fot. Justyna ROJEK

Ilona Wrońska zmieniła fryzurę! Takiej metamorfozy aktorki z pewnością nikt się nie spodziewał. Ostatnio, po 15 latach na planie „Na Wspólnej” Ilona Wrońska (odtwórczyni roli Kingi Brzozowskiej) zrezygnowała z serialu, a teraz zdecydowała się… na zmianę koloru włosów! Aktorka jest nie do poznania! Jak wygląda w nowej odsłonie?

Metamorfoza Ilony Wrońskiej

Ilona Wrońska przez wiele lat wcielała się w postać Kingi Brzozowskiej i cały ten czas przyzwyczajała fanów swojej postaci do charakterystycznego wizerunku i ciemnych włosów. Teraz, gdy pożegnała się już z serialowym planem wreszcie może zaszaleć z wyglądem. Ostatnio aktorka przeszła szokującą metamorfozę i stała się… blondynką!

Ilona Wrońska na swoim Instagramowym profilu podzieliła się zdjęciem w nowej fryzurze. Według fanek blond, to strzał w dziesiątkę!

„Wspaniale pani w tym kolorze😍💖”, „Pani Ilono, pięknie”, „Jak dla mnie bomba 💣” – komentowały pod zdjęciem zachwycone obserwatorki.

Zobaczcie jak Ilona Wrońska prezentuje się w nowej fryzurze. Podoba wam się jej metamorfoza?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez ilona wrońska (@ilona_wronska)

ilona wronska jest blondynką
Fot. instagram.com/ilona_wronska
ilona wronska jest blondynką
Fot. instagram.com/ilona_wronska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.