Halle Berry, Fryzura, Oscary 2021
Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images
Oscary 2021

Oscary 2021: Halle Berry debiutuje w zupełnie nowej fryzurze!

Bob z króciutką grzywką wygląda spektakularnie i odejmuje aktorce lat!

Marta Cieplak 26 kwietnia 2021 06:20
Halle Berry, Fryzura, Oscary 2021
Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images

Halle Berry uwielbia zaskakiwać. Szczególnie na Oscarach! Już raz skradła całe show, gdy na czerwonym dywanie  w 2002 pojawiła się w króciutkim cięciu typu pixie i wszystkie oczy były zwrócone tylko na nią! Zresztą to wtedy dostała Oscara dla najlepszej aktorki. Tym razem było podobnie. Gdy hollywoodzka gwiazda pojawiła się przed obiektywami aparatów, wszystkim zaparło dech – nikt nie spodziewał się, że Halle Berry znów zmieni fryzurę i do tego zrobi to w takim stylu! 

Halle Berry w bobie z grzywką na Oscarach 2021

Halle Berry pojawiła się na czerwonym dywanie w zjawiskowej, fioletowej sukni do ziemi z głębokim dekoltem, a wszyscy patrzyli tyko na nową fryzurę aktorki. Gwiazda zdecydowała się bowiem na radykalną zmianę uczesania i obcięła włosy na boba z krótką grzywką!

Halle Berry nowa fryzura
Fot. Instagram Halle Berry

Zobacz także: Oscary 2021: najlepsze fryzury i makijaże na 93. ceremonii rozdania najważniejszych nagród filmowych

Halle Berry nowa fryzura - bob z grzywką
Fot. Instagram Halle Berry

Fryzura została pozostawiona w lekkim nieładzie, co tym bardziej zadziałało odmładzająco. Efekt? Halle Berry wyglądała fantastycznie, młodo i zupełnie inaczej niż dotychczas.

Jesteśmy tylko ciekawi, jak nowe uczesanie sprawdzi się na siłowni, gdzie Halle spędza przecież bardzo czasu. Ale jesteśmy pewni, że tą kwestię także doskonale sobie przemyślała!

Zobacz także: Oscary 2021! Zobacz najgorzej ubrane gwiazdy na tegorocznej 93. ceremonii wręczenia Oscarów 2021!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.