edyta pazura obcieła włosy
Fot. Pawel Wisniewski/East News
METAMORFOZY GWIAZD

Edyta Pazura zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?

Fani porównują ją do popularnej aktorki!

Aleksandra Charzewska 23 stycznia 2019 14:29
edyta pazura obcieła włosy
Fot. Pawel Wisniewski/East News

Edyta Pazura przeszła zaskakującą metamorfozę! Wraz z dniem swoich trzydziestych pierwszych urodzin gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie, a po jej długich włosach nie został żaden ślad. Zdjęciem w nowej fryzurze Edyta podzieliła się z fanami na Instagramie. Jak zareagowali? Porównują ją do popularnej polskiej aktorki!

Edyta Pazura przeszła metamorfozę!

Tego się nie spodziewaliśmy! Edyta Pazura po ostatniej wizycie u fryzjera jest nie do poznania. Gwiazda zdecydowała się na bardzo krótką fryzurkę w stylu pixie. Co na to fani? Ta zmiana bardzo im się spodobała! Pojawiły się jednak wpisy sugerujące podobieństwo Edyty do popularnej polskiej aktorki, mianowicie do Małgorzaty Kożuchowskiej. Trafne porównanie?

„Edyto miałaś już tyle fryzur ale ci powiem ze najbardziej podobasz mi się w krótkich włosach❤️”, „Najlepsza wersja samej siebie Pani Edyto 😍”, „Świeżo i dziewczęco, super”,„Młodziej i ładnie,twarzowo😊kogoś mi Pani przypomina po tej zmianie😀”- komentowali fani pod zamieszczonym przez gwiazdę zdjęciem.

A wam podoba się metamorfoza Edyty? My uwielbiamy nową fryzurę oraz towarzyszący jej uśmiech!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój prezent urodzinowy od @justhairdamianwitkowski 🤣💇🏼‍♀️ #nowafryzura

Post udostępniony przez Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?