Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Anita Sokołowska już tak nie wygląda! Aktorka ma nową fryzurę

Fanom trudno uwierzyć w tę zmianę

Konrad Szczęsny 30 września 2018 09:56
Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News

Do tej pory wizerunek Anity Sokołowskiej nie wzbudzał wśród sympatyków jej talentu i w mediach większych emocji. To zmieniło się wraz z początkiem jesieni. Gwiazda Przyjaciółek zaprezentowała w mediach społecznościowych nową fryzurę. Jej fani przecierają oczy ze zdumienia i trudno im uwierzyć w to, jak zmieniła się serialowa Zuza.

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę. Gwiazda Przyjaciółek ma nową fryzurę

Anita Sokołowska uchodziła za gwiazdę, która lubiła klasyczne i proste uczesania. Jednak nawet ona potrzebuje zmiany, czego najlepszym dowodem jest najnowsze zdjęcie, które aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Pozuje na nim tuż po wizycie w salonie fryzjerskim. Widać, że serialowa Zuza tym razem zdecydowała się na fryzurę... z grzywką!

Fanom trudno jest uwierzyć w tę spektakularną metamorfozę. Jedni twierdzą, że dzięki temu Anita Sokołowska skutecznie odświeżyła wizerunek i taki look bardzo jej pasuje. Innym natomiast zaakceptowanie zmiany przychodzi z wielkim trudnem.

„Nie lubię fryzur z grzywką!”, „Bez było znacznie lepiej”, „Nie jestem przekonana...”, piszą fani.

A jak Ty oceniasz metamorfozę gwiazdy Przyjaciółek?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#new #ididit #bangs 💇🏽‍♀️ @atelierstylissimo @da_midays 💃🏻⚡️🌈

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.