Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News
METAMORFOZY GWIAZD

Anita Sokołowska już tak nie wygląda! Aktorka ma nową fryzurę

Fanom trudno uwierzyć w tę zmianę

Konrad Szczęsny 30 września 2018 09:56
Anita Sokołowska, jamnik
Fot. East News

Do tej pory wizerunek Anity Sokołowskiej nie wzbudzał wśród sympatyków jej talentu i w mediach większych emocji. To zmieniło się wraz z początkiem jesieni. Gwiazda Przyjaciółek zaprezentowała w mediach społecznościowych nową fryzurę. Jej fani przecierają oczy ze zdumienia i trudno im uwierzyć w to, jak zmieniła się serialowa Zuza.

Anita Sokołowska przeszła metamorfozę. Gwiazda Przyjaciółek ma nową fryzurę

Anita Sokołowska uchodziła za gwiazdę, która lubiła klasyczne i proste uczesania. Jednak nawet ona potrzebuje zmiany, czego najlepszym dowodem jest najnowsze zdjęcie, które aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Pozuje na nim tuż po wizycie w salonie fryzjerskim. Widać, że serialowa Zuza tym razem zdecydowała się na fryzurę... z grzywką!

Fanom trudno jest uwierzyć w tę spektakularną metamorfozę. Jedni twierdzą, że dzięki temu Anita Sokołowska skutecznie odświeżyła wizerunek i taki look bardzo jej pasuje. Innym natomiast zaakceptowanie zmiany przychodzi z wielkim trudnem.

„Nie lubię fryzur z grzywką!”, „Bez było znacznie lepiej”, „Nie jestem przekonana...”, piszą fani.

A jak Ty oceniasz metamorfozę gwiazdy Przyjaciółek?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#new #ididit #bangs 💇🏽‍♀️ @atelierstylissimo @da_midays 💃🏻⚡️🌈

Post udostępniony przez Anita Sokołowska (@anita_sokolowskaa)

 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.