Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska
Z ŻYCIA GWIAZD

Alżbeta Lenska obchodzi dziś 37. urodziny! Romantyczny gest jej męża zachwycił internautów

Zaprezentowała także nową fryzurę

Gabriela Czernecka 22 sierpnia 2018 20:00
Alżbeta Lenska
Fot. instagram@betalenska

Dziś urodziny Alżbety Lenskiej! To wyjątkowy dzień dla aktorki, która kilka tygodni temu przeżywała straszne chwile. Nagle i nieoczekiwanie w jej mózgu pękł tętniak. Szybka akcja ratunkowa i i ciężka operacja uratowały jej życie. Dziś Alżbeta Lenska świętuje 37. urodziny.

Urodziny ALżbety Lenskiej

Ostatnie tygodnie nie były dla niej łatwe. „Lekarz powiedział mi, że pękł mi tętniak, który całą krwią zalał mi głowę. Nie wiem, czy przeżyje Pani, a jeśli przeżyje, nie wiem co będzie”, mogliśmy przeczytać na Instagramie aktorki. W jednej chwili jej życie odmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Mąż Alżbety Lenskiej, Rafał Cieszyński poinformował wówczas, że jego małżonka przeszła operację mózgu, podziękował za dotychczasowe wsparcie internautów i poprosił o modlitwę.

Później aktorka sama podziękowała fanom za to, że byli przy niej w tym trudnym okresie. Już jakiś czas temu wyszła ze szpitala i w zaciszu domu powoli mierzy się z normalnością. Nie było łatwo, ale aktorkę nie opuszczał dobry humor i pozytywne podejście. Ogromnym wsparciem w tych trudnych chwilach był dla Alżbety jej mąż oraz dzieci. 

Dziś aktorka świętuje swoje 37. urodziny. Z tej okazji podzieliła się z internautami zdjęciem w nowej fryzurze. Alżbeta Lenska prezentuje się na nim w... rudych włosach! Ta metamorfoza zachwyciła internautów, ale jak się okazuje, była jedynie chwilowa. Na Instastories gwiazdy jeszcze dziś pojawiły się krótkie filmiki, na których widać, że wciąż ma taki sam kolor włosów. Wygląda na to, że aktorka nie boi się zaszaleć i czasem poeksperymentować.

Swoje urodziny Alżbeta Lenska spędza w towarzystwie rodziny i najbliższych przyjaciół, ale nie tylko na Instagramie aktorki pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Romantycznym gestem zaskoczył gwiazdę jej mąż. Rafał Cieszyński na Instagramie zamieścił fotografię ukochanej, którą opatrzył niezwykłym opisem! 

„Pewnego ranka, 22 sierpnia, Pan Bóg wyszedł przed dom, spojrzał przed siebie, uśmiechnął się i pomyślał: dzisiaj polecę po całości... i stworzył moją Żonę. Jest ona niezbitym dowodem na to, że Stwórca też czasem chce się popisać. Dziękuję za wszystko, za każdy dzień radości, za każdą wspólną chwilę.... Wszystkiego co na Świecie jest Najlepsze Kochanie!!”, napisał.

Życzymy aktorce wszystkiego, co najlepsze!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.