DSzelągowska
Fot. instagram @dotindotin
Metamorfozy gwiazd

Dorota inspiruje, czyli… metamorfoza Doroty Szelągowskiej!

Zobacz jak wygląda teraz znana dziennikarka!

Aleksadra Tylińska 12 kwietnia 2018 17:00
DSzelągowska
Fot. instagram @dotindotin

W życiu dziennikarki i projektantki wnętrz Doroty Szelągowskiej, znanej z programów takich jak Domowe Rewolucje czy Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, ostatnio dużo się zmienia. Nie dość, że niedawno urodziła córeczkę, to jeszcze zdecydowała się na zmiany w swoim wyglądzie. I wraca na plan swojego programu!

Nowa fryzura Doroty Szelągowskiej

Kojarzysz dziennikarkę z blond włosami sięgającymi niemal ramion lub w nietypowych warkoczach? Teraz już tak nie wygląda! Dorota Szelągowska tym razem zdecydowała się na mocniejsze cięcie oraz… zmianę koloru - jasny blond z modnym, siwym połyskiem. Za metamorfozę odpowiedzialny jest Jarek Młotkowski, znany fryzjer gwiazd, który stylizował włosy między innymi Moniki Olejnik, Joanny Brodzik czy Katarzyny Skrzyneckiej.

Nowa fryzura Szelągowskiej jest bardzo nowoczesna, z mocnym wycieniowaniem włosów z tyłu i z boku głowy. Kolor to jeden z najmodniejszych odcieni włosów – podobny ma teraz piosenkarka Margaret. Fanki są zachwycone jej wyglądem, a jedna z nich napisała nawet pod zdjęciem na Instagramie, że jej ośmioletnia córka marzyła o fryzurze na Dorotę i tak została obcięta. Czyli Dorota naprawdę inspiruje.

Sprawdź jak wygląda teraz Dorota Szelągowska przed i po zmianie!  

 

Włosy na „Dorota inspiruje” zrobione - by Jarek ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

A tak było w czasie metamorfozy:-)

 

#farba #nietablicówka #przygotowania #nowyprogram #dorotainspiruje

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.