Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews
Metamorfozy gwiazd

Niesamowita metamorfoza Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Ale zmiana!

Aktorka zmieniła kolor włosów!

Redakcja VIVA! 29 sierpnia 2020 18:31
Małgorzata Ostrowska-Królikowska
Fot. EastNews

Znana i lubiana aktorka Małgorzata Ostrowska-Królikowska od dawna słynęła z wizerunkowych eksperymentów. W ostatnim czasie pochwaliła się w swoim profilu na Instagramie, zdjęciem w bardzo oryginalnym kolorze włosów. Nieoczekiwana metamorfoza uznanej aktorki, bardzo zaskoczyła fanów. Widać, że Pani Małgorzata miała potrzebę odmienić swój look tego lata.

Dzieci we wszystko mnie włączały, żebym nie siedziała i nie popadła w apatię. Antek sprawił, że ruszyło moje konto na Instagramie. Mówił: „Choć, zrobimy zdjęcie, chodź, pokażę ci, jak to działa…”. Wcześniej nie miałam do tego serca.

Jak zmieniła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska? Metamorfoza lato 2020

Małgorzata Ostrowska-Królikowska postawiła na bardzo modny odcień włosów i idealnie połączyła nowy look z boho stylem. Trzeba przyznać, że odcień różu bardzo jej pasuje. Wygląda bardzo młodzieńczo i oryginalnie, metamorfoza wraźnie dodała jej energii. Długość włosów bardzo dobrze współgra z modnym odcieniem, jesteśmy pod wrażeniem zmiany. A Wy co myślicie o tej metamorfozie? 

Małgorzata-Ostrowska-Królikowska-różowe-włosy-2020
Fot. Instagram/malgorzata_ok

Małgorzata-Ostrowska-Królikowska-różowe-włosy-2020
Fot. Instagram/malgorzata_ok

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️SERCA NIE GASNĄ❤️🐰#festival_czpl🎸 #janignacykrólikowski #antekkrolikowski

Post udostępniony przez Małgorzata Królikowska (@malgorzata_ok)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.