Marta Żmuda Trzebiatowska 2019
Fot. Instagram/Marta Żmuda Trzebiatowska
Ze świata urody

Naturalna Marta Żmuda-Trzebiatowska! Wyjawiła sekret, który skrywa pod makijażem!

Tego nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2020 17:30
Marta Żmuda Trzebiatowska 2019
Fot. Instagram/Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Uchodząca za ideał piękna, chętnie eksperymentuje z kolorem swoich włosów. Ostatnio zaskoczyła fanów wersją blond, którą nosiła już dużo wcześniej. Aktorka na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie zaskoczyła fanów czymś jeszcze… niewiele osób miało pojęcie, że Marta Żmuda-Trzebiatowska pod makijażem ukrywa piegi! W wersji saute aktorka wygląda naprawdę cudownie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdradziła swój sekret

Aktorka bardzo chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się w sieci chociażby zdjęciami swojej rodziny. Na najnowszym zdjęciu zrobionym w ogrodzie pokazała fanom siebie, w wersji bez makijażu, odkrywając… piegi! Fani byli zachwyceni naturalną wersją Żmudy-Trzebiatowskiej. Wielu z nich w ogóle nie miało pojęcia, że aktorka jest tak uroczą pieguską. Jej zdjęcie wywołało lawinę pozytywnych komentarzy.

Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu

Fani gwiazdy uwielbiają ją za otwartość i pokazywanie prawdziwej wersji siebie. Czasem zmęczonej mamy, czasem idealniej gwiazdy na czerwonym dywanie, albo tak jak ostatnio – naturalnej, z piegami, korzystającej z uroków lata. Gwiazda uwielbia odpoczywać na łonie natury. Ostatnie zdjęcie powstało właśnie w ogrodzie. Aktorka w słomianym kapeluszu łapała promienie letniego słońca, które jeszcze bardziej podkreśliło jej zalotne piegi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jasno, jasno, coraz jaśniej... 💆🏼‍♀️ –———— @atelierstylissimo @da_midays #blondynka

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.