Marta Żmuda Trzebiatowska 2019
Fot. Instagram/Marta Żmuda Trzebiatowska
Ze świata urody

Naturalna Marta Żmuda-Trzebiatowska! Wyjawiła sekret, który skrywa pod makijażem!

Tego nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 25 sierpnia 2020 17:30
Marta Żmuda Trzebiatowska 2019
Fot. Instagram/Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda-Trzebiatowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Uchodząca za ideał piękna, chętnie eksperymentuje z kolorem swoich włosów. Ostatnio zaskoczyła fanów wersją blond, którą nosiła już dużo wcześniej. Aktorka na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie zaskoczyła fanów czymś jeszcze… niewiele osób miało pojęcie, że Marta Żmuda-Trzebiatowska pod makijażem ukrywa piegi! W wersji saute aktorka wygląda naprawdę cudownie!

Marta Żmuda-Trzebiatowska zdradziła swój sekret

Aktorka bardzo chroni swoją prywatność i rzadko dzieli się w sieci chociażby zdjęciami swojej rodziny. Na najnowszym zdjęciu zrobionym w ogrodzie pokazała fanom siebie, w wersji bez makijażu, odkrywając… piegi! Fani byli zachwyceni naturalną wersją Żmudy-Trzebiatowskiej. Wielu z nich w ogóle nie miało pojęcia, że aktorka jest tak uroczą pieguską. Jej zdjęcie wywołało lawinę pozytywnych komentarzy.

Żmuda-Trzebiatowska bez makijażu

Fani gwiazdy uwielbiają ją za otwartość i pokazywanie prawdziwej wersji siebie. Czasem zmęczonej mamy, czasem idealniej gwiazdy na czerwonym dywanie, albo tak jak ostatnio – naturalnej, z piegami, korzystającej z uroków lata. Gwiazda uwielbia odpoczywać na łonie natury. Ostatnie zdjęcie powstało właśnie w ogrodzie. Aktorka w słomianym kapeluszu łapała promienie letniego słońca, które jeszcze bardziej podkreśliło jej zalotne piegi. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jasno, jasno, coraz jaśniej... 💆🏼‍♀️ –———— @atelierstylissimo @da_midays #blondynka

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?