Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Naturalna Małgorzata Rozenek z dumą pokazała pociążowe fałdki na brzuchu!

Gwiazda udowadnia, że nie ma się czego wstydzić i dalej walczy o figurę!

Aleksandra Frankowska 26 sierpnia 2020 13:30
Rozenek eksponuje faldki i walczy o figure
Fot. Instagram

Małgorzata Rozenek niedawno kolejny raz została mamą. Mały Henryk, którego ojcem jest Radosław Majdan, to oczko w głowie rodziców, którzy na bieżąco relacjonują każdy dzień maluszka. Obserwatorzy Rozenek mogą jednak liczyć na prawdziwy obraz macierzyństwa, a nie tylko ten lansowany przez niektóre celebrytki. Gwiazda jest bardzo autentyczna, zwłaszcza jeśli chodzi o swoją pociążową figurę. Fani mogą obserwować, jak Rozenek walczy o powrót do dawnej sylwetki.

Małgorzata Rozenek dumnie prezentuje niedoskonałą figurę na Instagramie

Kończące się lato sprawiło, że Rozenek postanowiła skorzystać z ostatnich chwil słońca na tarasie. Gwiazda ubrana w czarny strój kąpielowy z wyższym stanem, zapozowała do zdjęcia eksponując swoją obecną figurę. Pokazała prawdziwą siebie, nie przejmując się niedoskonałościami w postaci pociążowych fałdek na brzuchu. To właśnie naturalność i pewność siebie zachwyciły internautów, którzy obsypali ją pozytywnymi komentarzami. Czarny strój wyjątkowo podkreślił jej letnią opaleniznę w kolorze oliwkowym.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy dociera do Ciebie, że lato się skończyło 🤷‍♀️ #jeszczewczorajnatarasie

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Ciałopozytywna Rozenek dumna ze swojej sylwetki

Mama Henia nie pierwszy raz opublikowała zdjęcie, na którym pokazała, jak zmieniło się jej ciało po ciąży. Gwiazda, która jest już mamą trójki chłopców, z dumą prezentuje swoje kobiece ciało i nie wstydzi się zmian, które w nim zaszły. Mówi otwarcie nie tylko fałdkach, nadprogramowych kilogramach, ale również o rozstępach i cellulicie. Jest wzorem dla innych kobiet, które po urodzeniu dziecka z powodu kompleksów nie mają motywacji do walki o samą siebie. Małgorzata Rozenek to idealny przykład kobiety, która udowadnia, że ciężka praca i determinacja są kluczem do sukcesu – w tym do osiągnięcia idealnej sylwetki. Jej naturalność, odwaga i chęć podzielenia się z obserwatorami prawdą, a nie przerobionym na Instagramie zdjęciem sprawia, że wciąż przybywa jej fanów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Poćwiczone 💪 z @lidiawierzbowska 🧚‍♀️ a jak Wy zaczęliście tydzień? 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Rozenek walczy o powrót do formy po trzeciej ciąży

Gwiazda wróciła do ćwiczeń w chwili, kiedy po porodzie było to już możliwe. Jak sama przyznała, w ciąży przytyła ponad 20 kg, a do zrzucenia zostało jej jeszcze 8 kg. Pod swoje skrzydła wzięła ją ulubiona trenerka, z którą Rozenek ćwiczy 3-4 razy w tygodniu.

Do swojego planu treningowego gwiazda włączyła również jazdę na rowerze i popularnych niegdyś wrotkach. Determinacji i wytrwałości może pozazdrościć jej wiele młodych mam. Być może będzie to też motywacja dla innych gwiazd, aby pokazywały swoje realne zdjęcia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Soon.... #newcampaign

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.