Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie, na którym jest nie do poznania! Co się stało?

Czy to naprawdę ona?

Redakcja VIVA! 18 października 2020 18:34
Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz

Natasza Urbańska to piosenkarka i aktorka, która słynie z tego, że często zaskakuje fanów zmianą swojego wizerunku. Uwielbia zmieniać się do roli, ale również sama prywatnie interesuje się modą i urodą, dlatego improwizuje z fryzurami, bawi się stylizacjami i podkreśla swoją kobiecość. Znakiem rozpoznawczym Nataszy Urbańskiej jest też prawdziwie młodzieńczy wygląd, który udaje się jej utrzymywać przez lata. Czas jest dla piosenkarki wyjątkowo łaskawy i naprawdę Natasza Urbańska, z roku na rok wygląda naprawdę wspaniale.

Zaskakujące selfie Nataszy Urbańskiej wzbudziło kontrowersje 2020

Natasza Urbańska pokazała fotografię, na której jej rysy twarzy wyraźnie się zmieniły, wygląda zdecydowanie inaczej niż do tej pory. Na selfie, które wrzuciła do sieci, wygląda bardzo poważnie i dojrzale. Fani, komplementując nową fotkę nie kryją, że w pierwszej chwili jej nie poznali.

O kurde, pierwsze spojrzenie i myślałam, że Katarzyna Dowbor 🙃

Pani Nataszo, dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam w Pani kobietę, nie dziewczynę, piękną kobietę!!👌💞

Polki to jednak zawistne są, przykre to. Wiadomo, że z upływem lat mamy więcej zmarszczek. A Pani Natasza nadal piękna ❤️😊

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌟

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fot. @martamachej 🎩

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.