Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi

Natasza Urbańska pokazała zdjęcie, na którym jest nie do poznania! Co się stało?

Czy to naprawdę ona?

Redakcja VIVA! 18 października 2020 18:34
Natasza Urbańska, Viva! 24/2011
Fot. Mateusz Stankiewicz

Natasza Urbańska to piosenkarka i aktorka, która słynie z tego, że często zaskakuje fanów zmianą swojego wizerunku. Uwielbia zmieniać się do roli, ale również sama prywatnie interesuje się modą i urodą, dlatego improwizuje z fryzurami, bawi się stylizacjami i podkreśla swoją kobiecość. Znakiem rozpoznawczym Nataszy Urbańskiej jest też prawdziwie młodzieńczy wygląd, który udaje się jej utrzymywać przez lata. Czas jest dla piosenkarki wyjątkowo łaskawy i naprawdę Natasza Urbańska, z roku na rok wygląda naprawdę wspaniale.

Zaskakujące selfie Nataszy Urbańskiej wzbudziło kontrowersje 2020

Natasza Urbańska pokazała fotografię, na której jej rysy twarzy wyraźnie się zmieniły, wygląda zdecydowanie inaczej niż do tej pory. Na selfie, które wrzuciła do sieci, wygląda bardzo poważnie i dojrzale. Fani, komplementując nową fotkę nie kryją, że w pierwszej chwili jej nie poznali.

O kurde, pierwsze spojrzenie i myślałam, że Katarzyna Dowbor 🙃

Pani Nataszo, dzisiaj pierwszy raz zobaczyłam w Pani kobietę, nie dziewczynę, piękną kobietę!!👌💞

Polki to jednak zawistne są, przykre to. Wiadomo, że z upływem lat mamy więcej zmarszczek. A Pani Natasza nadal piękna ❤️😊

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌟

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fot. @martamachej 🎩

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.