Natasza Urbanska zmienila fryzure
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Natasza Urbańska już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę!

Trudno ją rozpoznać!

Aleksandra Frankowska 2 października 2020 11:28
Natasza Urbanska zmienila fryzure
Fot. Instagram

Natasza Urbańska to nie tylko aktorka teatralna, ale również wokalistka. Żona Janusza Józefowicza chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Była już zarówno brunetką, jak i blondynką. Ostatnio Urbańska pojawiła się na zdjęciu Kuby Wojewódzkiego, prezentując jednocześnie kolejną, zadziwiającą metamorfozę! Trudno ją rozpoznać!

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę

W ostatnich dniach gwiazda odwiedziła restaurację Kuby Wojewódzkiego. Prezenter skorzystał z okazji i zrobił sobie zdjęcie z artystką, prezentując jednocześnie wszystkim jej najnowszą fryzurę. Trzeba przyznać, że Urbańską ciężko rozpoznać! Jej włosy, chociaż wciąż w kolorze ciemnego brązu, są znacznie dłuższe i mają charakterystyczną asymetryczną i krótką grzywkę. Urbańska, która zazwyczaj miała odkryte czoło, teraz wygląda zupełnie inaczej. Fryzura zdecydowanie odjęła jej lat!

Fryzura Urbańskiej to nowy trend 2020/2021

Asymetryczna, postrzępiona wręcz grzywka to jeden z najnowszych trendów 2020/2021. Wiele gwiazd zdecydowało się jesienią 2020 na taką metamorfozę, między innymi również Jessica Mercedes. Fani są zachwyceni przemianą Nataszy Urbańskiej, która w nowym looku wygląda dziewczęco i promiennie! Komplementy pod zdjęciem Wojewódzkiego wciąż nie cichną!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zbilansowane śniadanie. 1 piękna kobieta. 1 piękny mężczyzna. Zero tłuszczu🥗🥣😜 @niewinniczarodzieje

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👀

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👖

Post udostępniony przez NATASZA (@nataszaofficial)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.