Natalie Imbruglia
Fot. East News
Z życia gwiazd

Natalie Imbruglia kończy dziś 46 lat! Czas się dla niej zatrzymał!

Jak zmieniła się wokalistka?

Aleksandra Frankowska 4 lutego 2021 16:27
Natalie Imbruglia
Fot. East News

Wokalistka z Nowej Południowej Walii – Natalie Imbruglia kończy dziś 46 lat. Obserwując jej zdjęcia na Instagramie można stwierdzić, że czas całkowicie się dla niej zatrzymał. Gwiazda jest szczęśliwą mamą i wygląda naprawdę kwitnąco – jest czego zazdrościć! Nayalie Imbruglia debiutowała na muzycznej scenie w 1997 roku albumem Left of the Middle i singlem Torn, który stał się jednym ze światowych hitów.

Początki kariery Natalie Imbruglia

Niewiele osób wie, że Natalie Imbruglia początkowo zaczynała jako aktorka. Grała między innymi rolę Beth Bernnan w australijskim serialu Sąsiedzi. Z czasem jednak całkowicie oddała się muzyce, a utwór „Torn” z 1997 roku stał się hitem wszystkich międzynarodowych list przebojów. Okazuje się, że piosenka oryginalnie została nagrana przez zespół Ednaswap, jednak dopiero w wykonaniu Imbrugli stała się tak popularna.

Jak teraz wygląda Natalia Imbruglia?

Wokalistka i aktorka dwa lata temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda prowadzi spokojne życie i chętnie pokazuje codzienność na Instagramie. Jej zdjęcia ukazują przepiękną kobietę o charakterystycznych ciemnych włosach, która zupełnie się nie zmieniła. Wciąż ma promienną twarz i mnóstwo energii, a na dodatek zaraźliwy uśmiech. Natalie Imbruglia wygląda fantastycznie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.