Natalie Imbruglia
Fot. East News
Z życia gwiazd

Natalie Imbruglia kończy dziś 46 lat! Czas się dla niej zatrzymał!

Jak zmieniła się wokalistka?

Aleksandra Frankowska 4 lutego 2021 16:27
Natalie Imbruglia
Fot. East News

Wokalistka z Nowej Południowej Walii – Natalie Imbruglia kończy dziś 46 lat. Obserwując jej zdjęcia na Instagramie można stwierdzić, że czas całkowicie się dla niej zatrzymał. Gwiazda jest szczęśliwą mamą i wygląda naprawdę kwitnąco – jest czego zazdrościć! Nayalie Imbruglia debiutowała na muzycznej scenie w 1997 roku albumem Left of the Middle i singlem Torn, który stał się jednym ze światowych hitów.

Początki kariery Natalie Imbruglia

Niewiele osób wie, że Natalie Imbruglia początkowo zaczynała jako aktorka. Grała między innymi rolę Beth Bernnan w australijskim serialu Sąsiedzi. Z czasem jednak całkowicie oddała się muzyce, a utwór „Torn” z 1997 roku stał się hitem wszystkich międzynarodowych list przebojów. Okazuje się, że piosenka oryginalnie została nagrana przez zespół Ednaswap, jednak dopiero w wykonaniu Imbrugli stała się tak popularna.

Jak teraz wygląda Natalia Imbruglia?

Wokalistka i aktorka dwa lata temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda prowadzi spokojne życie i chętnie pokazuje codzienność na Instagramie. Jej zdjęcia ukazują przepiękną kobietę o charakterystycznych ciemnych włosach, która zupełnie się nie zmieniła. Wciąż ma promienną twarz i mnóstwo energii, a na dodatek zaraźliwy uśmiech. Natalie Imbruglia wygląda fantastycznie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!