Natalia Szroeder schudła 10kg
Fot. Instagram
Ze świata urody

Natalia Szroeder zdradziła sekret swojej diety! Schudła aż 10kg!

To nie zdrowe odżywianie, ani trening siłowy... Będziecie w szoku!

Aleksandra Frankowska 23 września 2020 20:28
Natalia Szroeder schudła 10kg
Fot. Instagram

Natalia Szroeder jest ostatnio bardzo popularną gwiazdą, głównie też z uwagi na swoją relację z raperem Quebonafide, który chętnie angażuje ją do swoich kawałków. Młoda wokalistka ma niesamowity głos i coraz większe grono fanów. Na swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie pokazała nową sylwetkę, która znacznie różni się od tej sprzed kilku miesięcy. Ile schudła Natalia Szroeder?

Natalia Szroeder ma niesamowity głos

Skromna, piękna i utalentowana. Na Instagramie śledzi ją ponad 360 tysięcy osób. Chroni swoje życie prywatne i pozwala zajrzeć do niego mediom tylko w niewielki sposób. Występuje gościnnie w utworach Quebonafide, gdzie oboje w dość ironiczny sposób mówią o innych typach muzyki, które reprezentują.

Ile schudła Natalia Szroeder?

Podczas jednej z rozmów w podcaście Kuby Wojewódzkiego, Szroeder wyjawiła, że bardzo schudła. Widać to po jej zdjęciach. Jak sama przyznała, nie jest to efekt żadnej odchudzającej diety, chociaż takie krążyły spekulacje. W ciągu dwóch lat Natalia Szroeder schudła 10kg! Przy jej filigranowej posturze, to naprawdę dużo!

Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy. Ale nie polecam tego. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie.

Zauważyliście różnicę, chociażby na jej najnowszych zdjęciach z wakacji w Egipcie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

desert rose

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 @anksana

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.