Natalia Szroeder schudła 10kg
Fot. Instagram
Ze świata urody

Natalia Szroeder zdradziła sekret swojej diety! Schudła aż 10kg!

To nie zdrowe odżywianie, ani trening siłowy... Będziecie w szoku!

Aleksandra Frankowska 23 września 2020 20:28
Natalia Szroeder schudła 10kg
Fot. Instagram

Natalia Szroeder jest ostatnio bardzo popularną gwiazdą, głównie też z uwagi na swoją relację z raperem Quebonafide, który chętnie angażuje ją do swoich kawałków. Młoda wokalistka ma niesamowity głos i coraz większe grono fanów. Na swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie pokazała nową sylwetkę, która znacznie różni się od tej sprzed kilku miesięcy. Ile schudła Natalia Szroeder?

Natalia Szroeder ma niesamowity głos

Skromna, piękna i utalentowana. Na Instagramie śledzi ją ponad 360 tysięcy osób. Chroni swoje życie prywatne i pozwala zajrzeć do niego mediom tylko w niewielki sposób. Występuje gościnnie w utworach Quebonafide, gdzie oboje w dość ironiczny sposób mówią o innych typach muzyki, które reprezentują.

Ile schudła Natalia Szroeder?

Podczas jednej z rozmów w podcaście Kuby Wojewódzkiego, Szroeder wyjawiła, że bardzo schudła. Widać to po jej zdjęciach. Jak sama przyznała, nie jest to efekt żadnej odchudzającej diety, chociaż takie krążyły spekulacje. W ciągu dwóch lat Natalia Szroeder schudła 10kg! Przy jej filigranowej posturze, to naprawdę dużo!

Byłam okrąglejsza. Dwa lata temu miałam prawie 10 kg więcej niż teraz. U mnie jest to widoczne. Mam po mamie to, że mamy takie momenty ze dwa razy w roku nie jemy. Tzn. dużo mniej jemy przez kilka miesięcy. Ale nie polecam tego. Nie lubię tych wahań u siebie. Jestem wtedy dużo słabsza. Nie polecam tego na chudnięcie.

Zauważyliście różnicę, chociażby na jej najnowszych zdjęciach z wakacji w Egipcie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

desert rose

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 @anksana

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?