natakia-shroeder-fani-boja-sie-ze-ma-anoreksje
Fot. natalia_szroeder
O tym się mówi!

Natalia Szroeder pokazała zdjęcie w bikini! Wokalistka ma niesamowite ciało!

Czy to zasługa specjalnej diety?

Aleksandra Frankowska 8 grudnia 2020 14:27
natakia-shroeder-fani-boja-sie-ze-ma-anoreksje
Fot. natalia_szroeder

Natalia Szroeder znana jest z nieziemskiego głosu, skromności oraz związku z raperem Quebonafide. Obecnie para przebywa na egzotycznych wakacjach, skąd wrzuca piękne zdjęcia. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem w bikini, na którym prezentuje są cudowną figurę. Jest czego zazdrościć!

Natalia Szroeder w show biznesie

Wokalistka bardzo stroni od mediów i raczej stara się chronić swoją prywatność. O jej związku z Quebonafide również wiadomo tylko tyle, ile para sama zdradzi. Dbają o intymność i nie dzielą się swoimi tajemnicami z tabloidami.

Zdjęcia z wakacji Szroeder i Quebo

Obecnie gwiazdorska para przebywa na egzotycznych wakacjach, pokazując niektóre urywki z urlopu na swoich Instagramach. Szroeder pochwaliła się również zdjęciem w samym bikini, bez makijażu i rozczochraną fryzurą, prosto z gorącego Dubaju. Gwiazda ma niesamowite ciało, ani grama tłuszczu i niejedna artystka mogłaby jej zazdrościć takiej figury. Nie stoi za tym jednak żadna specjalna dieta, a po prostu racjonalne odżywianie. Podoba Wam się Szroeder w takiej wersji?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?