natakia-shroeder-fani-boja-sie-ze-ma-anoreksje
Fot. natalia_szroeder
O tym się mówi!

Natalia Szroeder pokazała zdjęcie w bikini! Wokalistka ma niesamowite ciało!

Czy to zasługa specjalnej diety?

Aleksandra Frankowska 8 grudnia 2020 14:27
natakia-shroeder-fani-boja-sie-ze-ma-anoreksje
Fot. natalia_szroeder

Natalia Szroeder znana jest z nieziemskiego głosu, skromności oraz związku z raperem Quebonafide. Obecnie para przebywa na egzotycznych wakacjach, skąd wrzuca piękne zdjęcia. Wokalistka pochwaliła się zdjęciem w bikini, na którym prezentuje są cudowną figurę. Jest czego zazdrościć!

Natalia Szroeder w show biznesie

Wokalistka bardzo stroni od mediów i raczej stara się chronić swoją prywatność. O jej związku z Quebonafide również wiadomo tylko tyle, ile para sama zdradzi. Dbają o intymność i nie dzielą się swoimi tajemnicami z tabloidami.

Zdjęcia z wakacji Szroeder i Quebo

Obecnie gwiazdorska para przebywa na egzotycznych wakacjach, pokazując niektóre urywki z urlopu na swoich Instagramach. Szroeder pochwaliła się również zdjęciem w samym bikini, bez makijażu i rozczochraną fryzurą, prosto z gorącego Dubaju. Gwiazda ma niesamowite ciało, ani grama tłuszczu i niejedna artystka mogłaby jej zazdrościć takiej figury. Nie stoi za tym jednak żadna specjalna dieta, a po prostu racjonalne odżywianie. Podoba Wam się Szroeder w takiej wersji?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.