natakia-shroeder-fani-boja-sie-ze-ma-anoreksje
Fot. natalia_szroeder
O tym się mówi

Natalia Szroeder postawiła na letnią metamorfozę!

Ale fani patrzą tylko na jej sylwetkę i martwią się, czy nie ma... anoreksji!

Redakcja VIVA! 11 sierpnia 2020 14:30
natakia-shroeder-fani-boja-sie-ze-ma-anoreksje
Fot. natalia_szroeder

Natalia Szroeder to jedna z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Jej hity Lustra, Domek z kart czy Parasole zna cała Polska. Piosenkarka ma piękne włosy, które na scenę najczęściej prostuje, zmysłowe usta i bardzo długie rzęsy, które sprawiają, że jej jej spojrzenie jest prawdziwie hipnotyzujące. I choć niezbyt często decyduje się na zmiany w wyglądzie, tego lata postanowiła delikatnie rozjaśnić kolor włosów. Choć nie mamy pewności, czy to po prostu nie zasługa farby, a ostrego, letniego słońca! Tak, czy inaczej, Natalia wygląda świetnie. Zobaczcie!

Nowa fryzura Natalii Szroeder lato 2020

Na ostatnim zdjęciu, która gwiazda wrzuciła na swój profil na Instagramie, włosy piosenkarki mają wyraźnie jaśniejszy oraz bardziej ciepły odcień. I musimy przyznać, że bardzo jej pasuje!

Fanom bardzo się podoba – na dowód zasypali Natalię komplementami:

Piękna❤️

Prześliczna ❣️

Fantastycznie 💖💖💖💖

Czy Natalia Szroeder ma anoreksję? Fani boją się o zdrowie piosenkarki

Jednak część followersów, a piosenkarka ma ich już na Instagramie 402 tysiące, bardziej niż na fryzurę, zwrócili uwagę na jej szczupłą figurę oraz mocno widoczne żyły... Część fanów prosi, by Natalia już bardziej nie chudła, a inni wyrażają swoje zaniepokojenie, czy przypadkiem ich ulubiona gwiazda nie cierpi na anoreksję!

Anoreksja ze ci tak żyły widac😮straszne 😮😢

Natalia przytyj troszkę ,bo momentami zastanawiam się czy nie masz tej okropnej choroby, jaką jest anoreksja

Naszym zdaniem to po prostu kwestia indywidualna i nie świadczy wcale o chorobie. Natalia jest rzeczywiście bardzo szczupła, ale absolutnie nie można powiedzieć, że jest wychudzona! Wystarczy popatrzeć na jej zdjęcia. A komentarze dotyczące anoreksji są krzywdzące i nie powinny być publikowane.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOT.: MAMI 💖

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.