Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik
Ze świata urody

Jak teraz wygląda Natalia Niemen? Artystka jest nie do poznania!

Pamiętacie córkę Czesława Niemena?

Agata Zych 24 maja 2020 16:31
Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Natalia Niemen to jedna z córek Czesława Niemena i Małgorzaty Niemen. Urodziła się w styczniu 1976 roku. Od najmłodszych lat zajmowała się muzyką. Jako dziecko słuchała takich wykonawców jak Mahalia Jackson, Otis Redding, Aretha Franklin, Wilson Pickett. Ukończyła średnią szkołę muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Warszawie w klasie altówki. Na zawodowej scenie śpiewać zaczęła w 1997 roku towarzysząc w chórkach Natalii Kukulskiej. W wywiadzie dla magazynu VIVA! tak opowiadała o swoich upodobaniach artystycznych: "Kocham malowanie, rysowanie, rzeźbienie, robienie kolaży. Rysowałam od około drugiego, trzeciego roku życia, mama zachęcała mnie do oglądania albumów z malarstwem, które były w domu. Sama jest malarką samoukiem. Z mojego dzieciństwa pamiętam mamę prawie cały czas plastyczącą. A to z nami coś malowała, robiła kolaże, uczyła technik malarskich. Robiła dla nas tekturowe zamki dla lalek. Chodziła z nami po galeriach sztuki. Ciągłe ćwiczenie czyni mistrza. Już w podstawówce rysowałam na zamówienie. Wtedy była popularna kreskówka „D'Artagnan i trzech muszkieterów” gdzie wszyscy bohaterowie byli zwierzętami, hit dla dzieci z lat 80-tych i ja na przerwach rysowałam tego pieska D'Artagnan i jego przyjaciół. Koledzy i koleżanki zamawiali. W liceum „trzaskałam” natomiast na zamówienie malowaną farbami plakatowymi romantyczną scenę rozstania Kevina Costnera i Mary Elisabeth Mastrantonio z ówczesnego hitu kinowego „Robin Hood: Książę złodziei”.

Natalia Niemen, Viva! 11/2019
Fot. Kamil Szkopik

Jak teraz wygląda Natalia Niemen w 2020?

Natalia Niemen od dawna nie pokazuje się na ściankach, trzyma się poza show-biznesem. Jest za to aktywna w social mediach. Większość z nas pamięta ją jako brunetkę z włosami do ramion. Okazuje się jednak, że Natalia Niemen wygląda obecnie zupełnie inaczej. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie prezentujące artystkę w zupełnie innym looku. Przeszła ogromną metamorfozę. Ma teraz krótkie blond włosy, zmieniła również styl. Koniecznie zobaczcie nowe oblicze Natalii Niemen.

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.