Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Kukulska postawiła na modne cięcie w tym sezonie. Co za zmiana! 

Jak teraz wygląda piosenkarka?

Redakcja VIVA! 22 czerwca 2020 12:30
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i często decyduje się na nowe cięcia włosów. Do tej pory na jej głowie mogliśmy oglądać średniej długości loki, które idealnie do niej pasowały. Przed zbliżającymi się wielkimi krokami wakacjami artystka postanowiła trochę poeksperymentować i znacznie skróciła swoje włosy! Nowym lookiem pochwaliła się na Instagramie, jesteście ciekawi, jak teraz wygląda gwiazda?

Natalia Kukulska - metamrfoza 2020

Piosenkarka na swoim Instagramie zebrała mnóstwo fanów - prawie 200 tysięcy. Natalia w swoich social mediach dzieli się życiem zawodowym, ale także prywatnym. Ostatnio piosenkarka nagrała relację z wizyty u fryzjera. Kukulska skorzystała z usług salonu LeDesir, w którym przeszła ogromną zmianę! Wokalistka do tej pory miała dłuższe włosy, a tym razem zdecydowała się na dużo krótsze cięcie. Na jej głowie możemy teraz zobaczyć boba z grzywką. W nowym looku Natalia jest nie do poznania. Z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć z nową fryzurą! Koniecznie zobaczcie poniższe fotografie, według Was pasuje jej ta zmiana? 

Bob z grzywką 2020- inspiracje
Fot. INSTAGRAM: @natalia.kukulska

Bob z grzywką, Natalia Kukulska
Fot. INSTAGRAM: @natalia.kukulska

Natalia Kukulska metamorfoza 2020
Fot. INSTAGRAM: @natalia.kukulska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.