Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
METAMORFOZY GWIAZD

Natalia Kukulska postawiła na modne cięcie w tym sezonie. Co za zmiana! 

Jak teraz wygląda piosenkarka?

Redakcja VIVA! 22 czerwca 2020 12:30
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska nie boi się eksperymentować ze swoim wizerunkiem i często decyduje się na nowe cięcia włosów. Do tej pory na jej głowie mogliśmy oglądać średniej długości loki, które idealnie do niej pasowały. Przed zbliżającymi się wielkimi krokami wakacjami artystka postanowiła trochę poeksperymentować i znacznie skróciła swoje włosy! Nowym lookiem pochwaliła się na Instagramie, jesteście ciekawi, jak teraz wygląda gwiazda?

Natalia Kukulska - metamrfoza 2020

Piosenkarka na swoim Instagramie zebrała mnóstwo fanów - prawie 200 tysięcy. Natalia w swoich social mediach dzieli się życiem zawodowym, ale także prywatnym. Ostatnio piosenkarka nagrała relację z wizyty u fryzjera. Kukulska skorzystała z usług salonu LeDesir, w którym przeszła ogromną zmianę! Wokalistka do tej pory miała dłuższe włosy, a tym razem zdecydowała się na dużo krótsze cięcie. Na jej głowie możemy teraz zobaczyć boba z grzywką. W nowym looku Natalia jest nie do poznania. Z niecierpliwością czekamy na więcej zdjęć z nową fryzurą! Koniecznie zobaczcie poniższe fotografie, według Was pasuje jej ta zmiana? 

Bob z grzywką 2020- inspiracje
Fot. INSTAGRAM: @natalia.kukulska

Bob z grzywką, Natalia Kukulska
Fot. INSTAGRAM: @natalia.kukulska

Natalia Kukulska metamorfoza 2020
Fot. INSTAGRAM: @natalia.kukulska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.