Narie Resort
Fot. materiały prasowe
ZE ŚWIATA URODY

Chcesz uciec od zgiełku wielkiego miasta? Oto miejsce idealne!

Zobacz prawdziwą oazę położoną wśród mazurskiej przyrody!

Redakcja VIVA! 16 kwietnia 2019 09:15
Narie Resort
Fot. materiały prasowe

Wyobraź sobie nieduży, butikowy hotel położony tuż nad brzegiem jeziora. W miejscu, w którym czas jakby się zatrzymał. To nie bajka, a rzeczywistość. Bo tak wygląda właśnie Narie Resort.

Narie Resort w sercu Mazur

W Narie Resort jest wyjątkowo intymnie, bo znajduje się tam zaledwie 25 pokoi i restauracja serwująca ekologiczną kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu z... hiszpańskimi wpływami. Szefem kuchni jest Gabriel de Garcia, który pracował wcześniej w luksusowych restauracjach w Walencji i w Warszawie. Wszystkie wykorzystywane w kuchni składniki pochodzą od lokalnych dostawców oraz z własnego, ekologicznego ogrodu!

Narie Resort
Fot. materiały prasowe

Ale pobyt w Narie to nie tylko wyjątkowe widoki i kulinarne doznania, ale także relaks w strefie spa. Można w niej skorzystać z basenu, jacuzzi, kriokomory i dwóch saun (mokrej i suchej), a także z wyjątkowych masaży wykonywanych przez specjalistów ze Sri Lanki!

Narie Resort
Fot. materiały prasowe

A to jeszcze nie wszystko! Narie Resort nawiązał bowiem współpracę z polską marką kosmetyczną Umami, założoną przez dr Rutkowską. Wszystkie kosmetyki są ręcznie robione, zapakowane w eleganckie, czarne, szklane pudełeczka. Podobnie jak kurort, wyróżniają się lokalnością, ekologią i elegancją.

Dlatego też marka Umami stworzyła specjalne trzy linie specjalnie dla kurortu Narie Resort, a na ich bazie powstały zabiegi-uczty dostępne tylko w tym wyjątkowym miejscu. Do wyboru: lawendowa jako hołd dla Narie i otaczających resort pól lawendowych, różana ze względu na założycielkę marki i czekoladowa dla... łasuchów!

Narie Resort
Fot. materiały prasowe

Narie Resort – dodatkowe atrakcje

W kurorcie można jednak nie tylko oddawać się błogiemu lenistwu i relaksowi, ale także pływać, grać w tenisa, uprawiać sporty wodne oraz jeździć konno. Otaczające resort łąki i lasy są także ideralnym miejscem do spacerów i biegania! 

Narie Resort
Fot. materiały prasowe

Narie Resort
Fot. materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.