kto-sie-njabradziej-zmienil-w-2020?
Fot. Olga Majrowska, Marlena Bielińska
Metamorfozy gwiazd

Te gwiazdy zmieniły się w tym roku nie do poznania! Oto największe metamorfozy 2020!

Trudno uwierzyć, jak bardzo zmieniły się te gwiazdy...

Redakcja VIVA! 31 grudnia 2020 17:51
kto-sie-njabradziej-zmienil-w-2020?
Fot. Olga Majrowska, Marlena Bielińska

Mijający rok na długo pozostanie w naszej pamięci. I to nie tylko ze względu na pandemię koronawirusa, która diametralnie zmieniła nasze życie, ale także z powodu przemian, które przeszły niektóre z polskich gwiazd. Część z nich drastycznie schudła, inne obcinały włosy na krótko albo diametralnie zmieniały odcień włosów. Dlatego przypominamy te najbardziej spektakularne metamorfozy 2020!

Największe metamorfozy polskiego show-biznesu 2020

Tomasz Sekielski

Znany dziennikarz bez wątpienia zszokował wszystkich – najpierw schudł 70 kg, potem kolejne 20, by na końcu pokazać się w krótszych włosach i niemal bez brody. To jedna z metamorfoz, która sprawiła, że Tomasza Sekielskiego trudno byłoby poznać na ulicy! 

Tak wyglądał na samym początku. Postawił na dietę i aktywność fizyczną, dzięki czemu w trzy tygodnie zrzucił pierwsze 8 kilogramów. 

Potem było już tylko lepiej. To zdjęcie w starych spodniach udowodniło, że dziennikarz dokonał niemal niemożliwego – schudł ponad 70 kg!

Potem szło wolniej, ale ostatecznie dziennikarz jest lżejszy o 90 kg i wygląda jak inna osoba:

Małgorzata Rozenek-Majdan

Jedna z najbardziej znanych polskich gwiazd w tym roku przeszła aż dwie metamorfozy. Jedna to spektakularny powrót do sylwetki po ciąży – słynna Perfekcyjna Pani Domu postawiła na intensywne ćwiczenia z małym Heniem i na kilka zabiegów ujędrniających skórę. A efekty? Są po prostu powalające!

metamorfozy-gwiazd-2020
Fot. Instagram@m_rozenek

Druga metamofoza, choć chwilowa, zostanie zapamiętana na długo. A mowa tu o charakteryzacji do nowego filmu Patryka Vegi, w którym Małgorzata Rozenek-Majdan wcieliła się w jedną ról.  Długie, ciemne warkoczyki, tatuaże, ostre stylizacje. W takim wydaniu jeszcze gwiazdy nie widzieliśmy!

Anna Kalczyńska

Inna gwiazda TVN, Anna Kalczyńska, też wprawiła widzów i fanów w osłupienie debiutując w ciemnych włosach. Musimy przyznać, że tego nikt się nie spodziewał! Po pierwszym szoku fani przyzwyczaili się jednak do nowego wizerunku prowadzącej Dzień Dobry TVN i polubili go. A jak Wam się podoba?

metamorfozy
Fot. Instagram@annakalczynskam

Zofia Zborowska

Na podobnie radykalną metamorfozę odważyła się także aktorka, Zofia Zborowska. Większość osób była przekonana, że to peruka, jednak wygląda na to, że gwiazda polubiła ten ciemny brąz i zostanie on z nią na dłużej.

metamorfozy-polskich-gwiazd-2020
Fot. Instagram@ zborowskazofia

A Wy w którym kolorze wolicie młodą gwiazdę? Tema blond czy team brąz?:-)

Skoro były już gwiazdy, które schudły i te które przefarbowały włosy, warto sprawdzić, kto zdecydował się na... krótkie cięcie!

Magdalena Mielcarz

Mieszkająca w Los Angeles polska modelka, aktorka i piosenkarka, Magdalena Mielcarz, cały ten rok poświeciła na metamorfozy. Najpierw zamiast rozpuszczonych włosów pokazywała się jedynie w wysokim koku, w którym przypominała Jennifer Lopez. To chwyt marketingowy na potrzeby wypromowania nowego singla pod pseudonimem Luma Black.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LVMA BLACK (@lvmablack)

A potem postanowiła mocno skrócić włosy i dodatkowo je przyciemnić. Ciekawe na jakie miany postawi w kolejnym roku...

metamorfozy-gwiazd
Fot. Instagram@ lvmablack

Aleksandra Hamkało

Niemałym zaskoczeniem była także nowa fryzura aktorki Aleksandry Hamkało, która nie dość, ze znacząco skróciła kosmyki i obcięła grzywkę, to jeszcze zdecydowała się na lodowy odcień blondu. Musimy przyznać, że nowa fryzura jest niezwykle oryginalna i sprawiła, że gwiazdę trudno jest rozpoznać!

polskie-gwiazdy-metamorfozy-wlosy
Fot. Instagram@olahamkalo

Podsumowując, ten rok bez wątpienia obfitował w metamorfozy. I mamy nadzieję, że kolejny wcale nie będzie od niego gorszy. W końcu to właśnie gwiazdy są dla nas największą inspiracją do zmian i udowadniają, że nawet największych przemian wcale nie trzeba się bać!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.