Księżna Charlene z Monako
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Żona księcia Alberta, Charlene ogoliła głowę! Co się stało?

Najsmutniejsza księżna świata przeszła niesamowitą metamorfozę!

Aleksandra Frankowska 17 grudnia 2020 13:27
Księżna Charlene z Monako
Fot. Getty Images

Rodzina Grimaldich to zaraz po Windsorach najsłynniejsza monarchia w Europie. Z pewnością wpływ na to miała obecność w niej Grace Kelly, a także obecnej małżonki księcia Alberta – księżnej Charlene, nazywanej najsmutniejszą księżną świata. Najnowsze zdjęcia zszokowały jej fanów – bowiem Charlene ogoliła sobie pół głowy! Czy taka fryzura przystoi członkini rodziny książęcej?

Grace Kelly w rodzinie książęcej z Monako

Amerykańska aktorka Grace Kelly sprawiła, że cały świat zwrócił swoje oczy ku maleńkiemu państwu nad Morzem Śródziemnym. Poślubiając księcia Raniera III miała mieć wszystko. Zginęła jednak w wypadku samochodowym w 1982 roku, a obecnie jej postać bardzo porównuje się z Meghan Markle, która w podobny sposób dołączyła do rodziny królewskiej.

Obecnie najwięcej zainteresowania mediów wzbudza syn Grace Kelly, książę Albert, który za żonę wziął sobie pływaczkę z RPA, Charlene Wittstock. Ich ślub był spektakularnym wydarzeniem, pomijając fakt, że Charlene okrzyknięto wówczas najsmutniejszą panną młodą na świecie.

Księżna Charlene ogoliła głowę

Przez lata księżna wypracowała sobie wyjątkowy wizerunek, ale również opinię, która przedstawia ją jako silną, samodzielną kobietę. 42-letnia księżna kilka dni temu zaprezentowała wszystkim swój nowy look. Zdecydowała się na diametralną metamorfozę i zgoliła połowę włosów. Wygolony bok zaprezentowała publicznie i spotkał się on z falą krytyki. A Wy, jak oceniacie jej świąteczną metamorfozę?

Księżna Charlene zgolila glowe
Fot. East News

Księżna Charlene zgolila glowe
Fot. East News

Księżna Charlene zgolila glowe
Fot. East News

Księżna Charlene zgolila glowe
Fot. East News

Księżna Charlene zgolila glowe
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?