Marta Cieplak 25 czerwca 2017 11:00
1/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @ravenraith
1/9

Lato to moment, gdy odkrywamy więcej ciała. I pokazujemy także nasze tatuaże. Ostatnio modne były motywy geometryczne oraz tatuaże astrologiczne. Teraz nadszedł czas dzieł z tuszu w nietypowym miejscu, bo... pod pachami!

Przeszedł cię dreszcz? Nas też! Słysząc o tatuażu w takim miejscu od razu wyobrażamy sobie ból nie do wytrzymania. Ale tatuażystka Tesla Elise w rozmowie z portalem Today.com przekonuje, że nie jest to aż tak straszne, jak mogłoby się wydawać. A wie co mówi, bo sama ma tatuaż właśnie pod pachą. Dodaje też, że bardziej wrażliwi na ból są mężczyźni niż kobiety i sugeruje, że może wynikać to z faktu, że kobiety niemal codziennie golą włosy w tej okolicy i skóra dzięki temu nie jest aż tak delikatna.

Jakie tatuaże królują w tym miejscu? Najczęściej można podziwiać wielokolorowe kwiaty, ale bardzo popularny motyw to także sieć pająka, głowa lwa i wszelkie motywy geometryczne.

W naszej galerii znajdziesz kilka najciekawszych inspiracji. Gotowa na wyzwanie? 

2/9
#armpittatoo
Copyright @
2/9

3/9
#armpittatoo
Copyright @
3/9

4/9
#armpittatoo
Copyright @
4/9

5/9
#armpittatoo
Copyright @
5/9

6/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @savichan
6/9

7/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @marianrivert_tatt
7/9

8/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @jordynoshtims
8/9

9/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram@1035ktu
9/9

TAGI #tatuaż

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.