Marta Cieplak 25 czerwca 2017 11:00
1/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @ravenraith
1/9

Lato to moment, gdy odkrywamy więcej ciała. I pokazujemy także nasze tatuaże. Ostatnio modne były motywy geometryczne oraz tatuaże astrologiczne. Teraz nadszedł czas dzieł z tuszu w nietypowym miejscu, bo... pod pachami!

Przeszedł cię dreszcz? Nas też! Słysząc o tatuażu w takim miejscu od razu wyobrażamy sobie ból nie do wytrzymania. Ale tatuażystka Tesla Elise w rozmowie z portalem Today.com przekonuje, że nie jest to aż tak straszne, jak mogłoby się wydawać. A wie co mówi, bo sama ma tatuaż właśnie pod pachą. Dodaje też, że bardziej wrażliwi na ból są mężczyźni niż kobiety i sugeruje, że może wynikać to z faktu, że kobiety niemal codziennie golą włosy w tej okolicy i skóra dzięki temu nie jest aż tak delikatna.

Jakie tatuaże królują w tym miejscu? Najczęściej można podziwiać wielokolorowe kwiaty, ale bardzo popularny motyw to także sieć pająka, głowa lwa i wszelkie motywy geometryczne.

W naszej galerii znajdziesz kilka najciekawszych inspiracji. Gotowa na wyzwanie? 

2/9
#armpittatoo
Copyright @
2/9

3/9
#armpittatoo
Copyright @
3/9

4/9
#armpittatoo
Copyright @
4/9

5/9
#armpittatoo
Copyright @
5/9

6/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @savichan
6/9

7/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @marianrivert_tatt
7/9

8/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @jordynoshtims
8/9

9/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram@1035ktu
9/9

TAGI #tatuaż

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.