Marta Cieplak 25 czerwca 2017 11:00
1/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @ravenraith
1/9

Lato to moment, gdy odkrywamy więcej ciała. I pokazujemy także nasze tatuaże. Ostatnio modne były motywy geometryczne oraz tatuaże astrologiczne. Teraz nadszedł czas dzieł z tuszu w nietypowym miejscu, bo... pod pachami!

Przeszedł cię dreszcz? Nas też! Słysząc o tatuażu w takim miejscu od razu wyobrażamy sobie ból nie do wytrzymania. Ale tatuażystka Tesla Elise w rozmowie z portalem Today.com przekonuje, że nie jest to aż tak straszne, jak mogłoby się wydawać. A wie co mówi, bo sama ma tatuaż właśnie pod pachą. Dodaje też, że bardziej wrażliwi na ból są mężczyźni niż kobiety i sugeruje, że może wynikać to z faktu, że kobiety niemal codziennie golą włosy w tej okolicy i skóra dzięki temu nie jest aż tak delikatna.

Jakie tatuaże królują w tym miejscu? Najczęściej można podziwiać wielokolorowe kwiaty, ale bardzo popularny motyw to także sieć pająka, głowa lwa i wszelkie motywy geometryczne.

W naszej galerii znajdziesz kilka najciekawszych inspiracji. Gotowa na wyzwanie? 

2/9
#armpittatoo
Copyright @
2/9

3/9
#armpittatoo
Copyright @
3/9

4/9
#armpittatoo
Copyright @
4/9

5/9
#armpittatoo
Copyright @
5/9

6/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @savichan
6/9

7/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @marianrivert_tatt
7/9

8/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @jordynoshtims
8/9

9/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram@1035ktu
9/9

TAGI #tatuaż

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.