Marta Cieplak 25 czerwca 2017 11:00
1/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @ravenraith
1/9

Lato to moment, gdy odkrywamy więcej ciała. I pokazujemy także nasze tatuaże. Ostatnio modne były motywy geometryczne oraz tatuaże astrologiczne. Teraz nadszedł czas dzieł z tuszu w nietypowym miejscu, bo... pod pachami!

Przeszedł cię dreszcz? Nas też! Słysząc o tatuażu w takim miejscu od razu wyobrażamy sobie ból nie do wytrzymania. Ale tatuażystka Tesla Elise w rozmowie z portalem Today.com przekonuje, że nie jest to aż tak straszne, jak mogłoby się wydawać. A wie co mówi, bo sama ma tatuaż właśnie pod pachą. Dodaje też, że bardziej wrażliwi na ból są mężczyźni niż kobiety i sugeruje, że może wynikać to z faktu, że kobiety niemal codziennie golą włosy w tej okolicy i skóra dzięki temu nie jest aż tak delikatna.

Jakie tatuaże królują w tym miejscu? Najczęściej można podziwiać wielokolorowe kwiaty, ale bardzo popularny motyw to także sieć pająka, głowa lwa i wszelkie motywy geometryczne.

W naszej galerii znajdziesz kilka najciekawszych inspiracji. Gotowa na wyzwanie? 

2/9
#armpittatoo
Copyright @
2/9

3/9
#armpittatoo
Copyright @
3/9

4/9
#armpittatoo
Copyright @
4/9

5/9
#armpittatoo
Copyright @
5/9

6/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @savichan
6/9

7/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @marianrivert_tatt
7/9

8/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram @jordynoshtims
8/9

9/9
#armpittatoo
Copyright @Instagram@1035ktu
9/9

TAGI #tatuaż

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.