tatuaże świecące w ciemności
Fot. adobe.stock.com
ze świata urody

Poznaj najnowszy trend w tatuażach!

Hitem są te, które... świecą w ciemności!

Marta Cieplak 19 października 2019 12:30
tatuaże świecące w ciemności
Fot. adobe.stock.com

Pomysłów na tatuaże są tysiące, ale ten absolutnie przebija wszystko. Mowa o tatuażu, który świeci... w ciemności! A konkretniej w świetle UV. To fantastyczne rozwiązanie dla tych wszystkich osób, którym znudziła się klasyka i chcą czymś zaskoczyć!

Tatuaże świecące w ciemności, czyli czym jest tatuaż ultrafioletowy?

Wykonuje się go tak jak klasyczny, czyli za pomocą specjalnej maszynki do tatuowania. Cała różnica polega na rodzaju tuszu, jakiego się używa. A konkretniej barwników fluorescencyjnych. Są one jednak gęstsze od klasycznych, przez co zabieg jest o średnio 30% dłuższy i... droższy.

Co ciekawe, domieszka barwnika fluorescencyjnego daje kilka możliwości:

1. W ciągu dnia tatuaż może wyglądać tak, jak każdy inny - czarny lub kolorowy.

2. Można też wybrać wersję zupełnie niewidoczną w dziennym świetle.

2. Tatuaż świeci w ciemności (po wcześniejszym naświetleniu).

3. Tatuaż świeci tylko w świetle ultrafioletowym (opcja dla fanów klubów nocnych).

Ich minus? Podobno blakną szybciej niż te klasyczne.

Czy tatuaże ultrafioletowe są bezpieczne?

Taki rodzaj tatuażu, a konkretniej barwnika jest stosunkowo nowy, dlatego trudno powiedzieć, czy jest w 100& bezpieczny dla zdrowia. Na pewno, jak każdy tusz, niesie za sobą ryzyko uczulenia. Dlatego warto zawsze wcześniej wykonać próbę uczuleniową.

A teraz czas na inspiracje! Od niektórych wzorów naprawdę trudno oderwać wzrok!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uv tattoo🌞螢光紋身🌜 可根據客人要求設計✨ Story Tattoo📕 現在開放4月至6月預約 Tattoo artist:Edith Whatsapp:+852 93270885 Wechat:edithli_324 FB:story tattoo hk IG:edith_story_tattoo 地址:香港,銅鑼灣,駱克道 500號 4/F B室,(地鐵站c出口,吉野家對面,面向莎莎右邊樓梯上) Address: Room B, 4/F,500LockhartRoad,Causeway Bay, HK (MTR Causewy Bay Station Exit C) #hktattooist #tattooist #tattooartist #tattoo #香港刺青 #tattoohk #螢光紋身 #oldschool #女紋身師#tattooer#newschooltattoo#tattooboy #tattoogirl #boy #girl #style #hk #hktattoo #hongkong #hongkongtattoo #causewaybay #smalltattoos #uvtatoo #tattooflash #香港紋身 #hktattooshop #tattoowork #art #刺青 #紋身

Post udostępniony przez 🕉🖤⚛️🖤♈️🖤☮️🖤☯️ (@story_tattoo_edith)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

West London ink #UvTatoo #Tatoo #Ink

Post udostępniony przez waynegrove (@waynegrove)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.