Może dasz się zainspirować?

Marta Cieplak 27 grudnia 2018 19:16

Nowy rok – nowa ja! Ile razy to sobie powtarzasz układając na początku stycznia listę postanowień noworocznych? Tym razem namawiamy do zmian, ale w... wyglądzie! Bo przecież nic nie dodaje kobiecie energii tak, jak nowa fryzura! Na jaki kolor włosów się zdecydować? Przejrzyj naszą galerię, w której prezentujemy pięć najmodniejszych odcieni, które już noszą gwiazdy Hollywood! Ale pamiętaj – jeśli masz ochotę na metamorfozę, powierz swoje włosy fryzjerowi! Tylko on dobierze kolor tak, że będziesz wyglądać pięknie i naturalnie! 

1/5
kolory włosów na 2019
Copyright @Instagram
1/5

Pastelowe włosy w odcieniu Coral Living

Pastele mają się dobrze! A oto najmodniejszy z nich. Idealny wariant dla blondynek, bo w ich wypadku nie będzie wymagał dekoloryzacji.

2/5
kolory włosów na 2019
Copyright @Getty Images
2/5

Czarne jak atrament

Mocny, nasycony odcień wygląda bardzo elegancko zarówno na spiętych jak i rozpuszczonych włosach. I zjawiskowo odbija światło!

3/5
kolory włosów na 2019
Copyright @Getty Images
3/5

Miedziane refleksy

To doskonały sposób na delikatne rozświetlenie koloru włosów. Ale uwaga: pasemek nie powinno być zbyt dużo (bazowy kolor musi być dobrze widoczny).

4/5
kolory włosów na 2019
Copyright @East News
4/5

Modne odrosty

Najlepsi fryzjerzy lansują modę na delikatny odrost w przypadku farbowania na blond. W Kalifornii nazywa się to „dirty blond”. To rozwiązanie pozwala na przedłużenie odstępów między koloryzacjami nawet do 3 miesięcy!

5/5
kolory włosów na 2019
Copyright @Instagram@juleshough
5/5

Śnieżny blond

Aktorka Julien Hough już nosi jeden z najmodniejszych odcieni nadchodzącego roku – czyli bardzo, bardzo zimny blond. To wbrew pozorom odważny i wymagający kolor, ale za to jakie robi wrażenie!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.