Pumpkin spice - trend w koloryzacji
Fot. Imax
Ze świata urody

Najmodniejsza koloryzacja sezonu jesień-zima 2020/2021 - Pumpkin Spice!

Influencerki ją pokochały!

Aleksandra Frankowska 6 listopada 2020 15:27
Pumpkin spice - trend w koloryzacji
Fot. Imax

Każdy sezon przynosi nam nowe trendy. Jesienią 2020 instagramowym hitem stała się nowa koloryzacja, która zyskała miano Pumpkin Spice. Jeśli nie boisz się zmian i chciałabyś postawić na coś zupełnie nowego, sprawdź, jak uzyskać ten efekt krok po kroku!

Jesień 2020 – idealny czas na nową koloryzację

Obecna pora roku to świetny czas na zmiany. W tym roku odcień, który skradł serca instagramerek to Pumpkin Spice, czyli połączenie brązowych kosmyków z miedzią. Kolor ten będzie przepięknie wyglądał u kobiet z jasną, wręcz bladą karnacją. Dodatkowo jako trend na jesień-zimę 2020/2021, wspaniale wpisuje się w chłodniejsze klimaty.

Pumpkin spice 2020 – jak osiągnąć ten efekt?

Koloryzacja Pumpkin Spice bardzo ociepli buzię i ją odmłodzi. W jaki sposób uzyskać ten efekt? Wystarczy połączyć ze sobą 2 odcienie – brąz i miedź. Fryzjerzy radzą, aby zacząć od nałożenia na włosy brązowej farby, a następnie  dodania miedzianych refleksów na poszczególne pasma. Najlepiej udać się do profesjonalnego salonu, gdzie specjaliści wykonają zabieg najlepiej.

Zaletą tego typu koloryzacji jest dodatkowa objętość włosów, a wszystko to dzięki dwóm odcieniom, które działają na optykę ludzkiego oka! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pumpkin Ginger Smoothie By @live_love_dohair #bestofbalayage #showmethebalayage

Post udostępniony przez ✨BEST OF BALAYAGE & Hair (@bestofbalayage)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A little pumpkin spice for your morning ☕️ Hair by Briauna (@briaunas_hair_repair) **As of now, we can only accept clients by appointment. Please call us to schedule** Check us out at our new location! 1275 W. Warm Springs Rd #120 Henderson, NV 89014 Next to Jason’s Deli and Napoli Pizza . . . . #lasvegashairsalon #lasvegassalon #lasvegashairstylist #vegashairsalon #vegassalon #vegashairstylist #hendersonhairsalon #hendersonhair #hendersonnvsalon #hendersonlocal #hendersonnv #lasvegashairstyle #vegashairstyle #lasvegashaircolorist #lasvegashaircolor #vegashaircolorist #pumpkinspicehair #balayage #copperhair #balayagehaircolor #highlights #shadowroot #listsalonlv #greenvalleynv #bouldercitynv #hendersonnv #wandcurls #wavyhairstyle #fallhair

Post udostępniony przez Las Vegas Salon (@listsalon)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.