zabiegi odmładzające na oczy
Fot. adobe.stock.com
VIVA! Tylko u nas

Szukasz najlepszego zabiegu odmładzającego spojrzenie?

Ten w godzinę odejmie Ci 10 lat!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 2 grudnia 2022 15:30
zabiegi odmładzające na oczy
Fot. adobe.stock.com

Zmarszczki wokół oczu ponoć dodają mężczyźnie uroku, ale podkrążone oczy i zaniedbany obszar tzw. doliny łeż sprawiają już, że cała męska i damska twarz wydaje się smutna i zmęczona. Co robić w takiej sytuacji? Najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalisty, który dobierze zabieg w taki sposób, by efekt był naprawdę spektakularny.

Zabieg odmładzający spojrzenie

Delikatna skóra okolic oczu, to trudny estetycznie obszar, który wymaga specjalnej opieki. Z pomocą przychodzi autorski zabieg wykonywany przez założyciela warszawskiej Kliniki Strzałkowski, dr Franciszka Strzałkowskiego, czyli Nowe Spojrzenie. Celem zabiegu jest wypełnienie doliny łez – charakterystycznego zagłębienia biegnącego od wewnętrznego kącika oka w kierunku środkowej części policzka (tak jak płyną łzy), powstającego w wyniku zaniku tkanki podskórnej wraz z wiekiem. Powstanie doliny łez powoduje codzienne wrażenie podkrążonych oczu. Sprawia także, że cała twarz wydaje się dosłownie smutna i zmęczona. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie korekcji ubytków tkankowych dr Franciszek Strzałkowski opracował własną autorską metodę podawania wypełniaczy w obszar doliny łez za pomocą kaniuli.

zabiegi odmładzające na oczy Klinika strzałkowski
Fot. Ada Gruszka

„Metoda ta pozwala uzyskać jeszcze lepszy efekt niż w przypadku tradycyjnej metody, a sam zabieg jest bardzo bezpieczny i przewidywalny. W efekcie przywracamy twarzy świeży, wypoczęty i pogodny wyraz, odejmujemy jej lat i sprawiamy, że spojrzenie odzyskuje młodzieńczy blask”, wyjaśnia dr Strzałkowski.

Każdy pacjent i pacjentka, którzy poddadzą się temu zabiegowi otrzymuje dodatkowy prezent – specjalistyczny krem do pielęgnacji okolic oczu w domu (o wartości 280 zł). Może zatem niech pary razem odejmą sobie lat na jednej wizycie? To wspaniały pomysł przez świątecznymi spotkaniami. 

dr Franciszek Strzałkowski.jpg
Fot. Ada Gruszka

Dr Franciszek Strzałkowski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.