zabieg bankietowy Strzałkowski
Fot. adobe.stock.com
VIVA! Tylko u nas

Czy można odmłodzić twarz w godzinę?

Tak! Poznaj sprawdzoną metodę

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 5 grudnia 2022 12:30
zabieg bankietowy Strzałkowski
Fot. adobe.stock.com

To właśnie od uzyskanego efektu, czyli naturalnej, świeżej, odmłodzonej, wypoczętej twarzy oraz od czasu, który trzeba spędzić w klinice wzięła się nazwa serii zabiegów bankietowych lub lunchowych. To dzięki jednemu z nich odzyskasz naturalny, młody wygląd po prostu z dnia na dzień, oczywiście bez zbędnej rekonwalescencji.

Zabieg odmładzający w godzinę

Klinika Strzałkowski, to warszawski adres, który słynie z autorskich metod przywracania naturalnego piękna. Jednym z nich jest botulina podawana metodą Strzałkowskiego. Zabieg jest skuteczny, w porównaniu do innych zabiegów mało inwazyjny i można go zrobić właśnie w przerwie na
lunch.

dłoń z lusterkiem
Fot. da Gruszka

Na czym polega ta procedura? W trosce o naturalne piękno swoich pacjentek dr Franciszek Strzałkowski podaje botulinę w oparciu o najwyższe rynkowe standardy, w sposób, który zapewnia naturalny efekt świeżej, odmłodzonej, wypoczętej twarzy – bez ryzyka „zamrożenia” mimiki i sztucznego efektu.

Można powiedzieć, że botulina metodą Strzałkowskiego jest zabiegiem lunchowym, ponieważ najdłużej trwa rozmowa i zaplanowanie punktów podania preparatu, a sama iniekcja dosłownie 5 minut! Nie wymaga znieczulenia, nie zostawia śladów. Jedynym adresem pod jakim można
wykonać zabieg jest warszawska Klinika Strzałkowski.

Dr Franciszek Strzałkowski

dr Franciszek Strzałkowski
Fot. Ada Gruszka

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.