zabiegi odmładzające
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

3 najlepsze zabiegi odmładzające tego roku

Dzięki nim twoja skóra będzie wyglądać zupełnie inaczej!

Marta Cieplak 22 września 2022 15:30
zabiegi odmładzające
Fot. adobe.stock.com

Lasery, ultradźwięki, plasma. Te technologie, choć na myśl przywodzą filmy science fiction, z powodzeniem stosowane są w medycynie estetycznej. Warto się do nich przekonać, bo dają… kosmiczne efekty. Dlatego jeśli szukasz zabiegów szybko i widocznie odmładzających skórę, skorzystaj z naszych propozycji.

ZOBACZ TAKŻE: Mała zmiana, wielki efekt. Czyli jak poprawić niedoskonałości w ekspresowym tempi

Najlepsze zabiegi odmładzające 2022

Nie ma co się oszukiwać. Z wiekiem skóra traci jędrność, staje się mniej gładka, widać na niej różnego rodzaju oznaki starzenia – zmarszczki, linie, bruzdy, wiotką skórę, przebarwienia... Można z nimi walczyć domowymi metodami, ale to zabiegi odmładzające wykonane w gabinecie medycyny estetycznej dadzą najlepsze efekty. Dlatego jeśli chcesz zafundować sobie terapię anti-aging i nie chcesz czekać na efekty zbyt długo, skorzystaj z nowoczesnych technologii. Dzięki nim szybko zobaczysz różnicę w jakości i wyglądzie skóry. Oto najciekawsze i najskuteczniejsze zabiegi odmładzające, które warto zrobić jesienią i zimą 2022.

zabiegi dr Pitucha
Fot. adobe.stock.com

Photofabulous
Szukasz kompleksowego rozwiązania odmładzającego i upiększającego skórę? Tak działa Stellar M22 Photofabulous łączący w czasie jednego zabiegu dwie technologie: intensywne światło pulsacyjne (IPL) usuwające przebarwienia i zmiany naczyniowe oraz nieablacyjny laser frakcyjny ResurFX, który stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych w głębszych warstwach skóry. Dzięki tej synergii działania już podczas jednej sesji pomaga pożegnać się z bliznami potrądzikowymi, przebarwieniami i drobnymi zmarszczkami.

Liftera HIFU
To skuteczna i bezpieczna metoda odmładzania skóry i tkanek miękkich twarzy przy użyciu techniki ultradźwiękowej HIFU. Dzięki tej technologii uruchamiane jest napinanie mięśni, konsolidacja tkanek oraz stymulacja produkcji kolagenu w głębokich i środkowych warstwach skóry, co skutkuje napięciem mięśni twarzy.  Zabieg ten może być stosowany również w przypadku innych problemów: utraty elastyczności skóry szyi, dekoltu, pogłębienia fałdów nosowo-wargowych, opadających kącików ust. Efekt HIFU jest porównywalny z chirurgią plastyczną, ale nieinwazyjny.
 

Plasma IQ
To urządzenie najczęściej wykorzystywane do bezinwazyjnego liftingu powiek, usuwania blizn, a także niwelowania kurzych łapek i zmarszczek palacza. Jak działa? Dzięki niewielkiemu łukowi powstającemu między końcówką urządzenia a skórą pacjenta urządzenie generuje mikrowiązki plazmy, które prowadzą do odparowania naskórka i obkurczenia skóry. W ten prosty sposób uzyskuje się efekt napięcia i miejscowego uniesienia skóry, co szczególnie przydatne jest w czasie zabiegów wykonywanych w okolicach oczu. Zabieg jest szybki, komfortowy i bardzo precyzyjny. I co ważne, daje natychmiastowe efekty. 

 zabiegi Skin Harmony Clinic
Fot. adobe.stock.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…