zabiegi
Fot. adobe.stock.com
Ze świata urody

Perfekcyjna figura bez restrykcyjnej diety w kilka tygodni?

Pomogą w tym najnowsze zabiegi modelujące!

Marta Cieplak 19 maja 2019 16:00
zabiegi
Fot. adobe.stock.com

Na twoim ciele miejsca, w których tłuszczyk trzyma się świetnie, mimo że jesz zdrowo i ćwiczysz? Nie przejmuj się – mamy na to sprawdzone sposoby! A konkretnie najnowsze zabiegi modelujące. Oto one!

Zabieg ONDA modeluje i likwiduje cellulit

To zabieg wykorzystujący technologię Coolwaves opartą na mikrofalach. Onda wyposażona jest  w dwie głowice – tę do płytkiego i oddziaływania (redukuje cellulit powierzchniowy i odpowiada za jędrność skóry) oraz głębokiego (redukuje tkankę tłuszczową i głęboki cellulit). Obie wyposażone są w system chłodzenia kontaktowego, dzięki czemu zabieg jest nie tylko całkowicie bezpieczny, ale i bezbolesny! Najlepszy efekt przynosi wykonanie serii czterech zabiegów na wybraną partię ciała.

EMSCULPT zamiast ćwiczeń

To zupełnie nieinwazyjna metoda redukcji tkanki tłuszczowej i jednoczesnego rzeźbienia mięśni. Jak to możliwe? Emsculpt wykorzystuje technologię zogniskowanej energii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Energia ta wywołuje 20 000 skurczów mięśni podczas każdej sesji! Co to oznacza? Że jeden zabieg można porównać do wykonania 20 000 brzuszków lub przysiadów. Powtórzenie całej procedury w czterech sesjach znacznie redukuje tkankę tłuszczową, wysmukla talię oraz poprawia kształt pośladków. Może też zredukować rozejście mięśnia prostego brzucha, co często ma miejsce po urodzeniu dziecka. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Merci à @ohlovelyfrenchie de nous partager son expérience à 1 mois après son protocole de 4 séances d’#emsculpt. « ma taille s’est creusée, j’ai une ligne qui s’est dessinée au milieu du ventre et on voit un chouïa d’abdos mais juste ce qu’il faut pour que cela fasse joli 😊 » Nous rappelons que ce traitement médical non invasif permet de faire l’équivalent de 20000 abdos en une séance. —— Partagez votre expérience sur #Emsculptfr #emsculpt #emsculptmedellin #emsculpt® #emsculpting #emsculptbooty #fit #fgym #fitlifestyle #muscle #muscles #butt #buttlift #btlaesthetics #body #corps #beauty #lifestyle #men #woman #medecineesthetique #nonsurgical #realself

A post shared by BTL Aesthetics France (@btl_aesthetics_fr) on

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!