serum modelek
Fot. Instagram@rosiehw
ze świata urody

Znamy sekret pięknej skóry supermodelek!

Tego typu kosmetyk powinnaś mieć w swojej kosmetyczce!

Marta Cieplak 13 września 2019 17:30
serum modelek
Fot. Instagram@rosiehw

Supermodelki zachwycają nie tylko idealną figurą, ale także piękną cerą bez śladu niedoskonałości. Jak one to robią?

Sekret skóry supermodelek

Gwiazdy wybiegów przestrzegają trzech zasad: zawsze bardzo dokładnie oczyszczają skórę, silnie ją nawilżają i stosują serum na noc, a często na dzień i na noc. Dlaczego jest to tak ważne? Bo serum to bardzo silnie skoncentrowany kosmetyk przeznaczony zazwyczaj do pielęgnacji konkretnego typu skóry lub zwalczające jeden problem – m.in. niedoskonałości, zmarszczki, brak nawilżenia lub blasku. Serum ma zazwyczaj konsystencję żelu lub olejku. Taka lekka formuła pozwala na szybsze jego wchłanianie. Po jego nałożeniu obowiązkowo należy nałożyć jeszcze krem – nawilżający lub na przykład przeciwzmarszczkowy lub przeciwsłoneczny!

Serum nakłada się na oczyszczoną twarz i szyję za pomocą opuszek palców i delikatnie je wklepuje. Taki masaż doskonale wpływa na jakość naszej skóry, szczególnie, jeśli wykonuje się go regularnie. Taką silniejszą kurację najlepiej powtarzać kilka razy w roku – szczególnie po wakacjach i po zimie.

A jakie serum kochają supermodelki? Oto i one!

Rosie Huntington Whiteley

Rosie Huntington Whiteley jest wierna marce IS Clinical i na noc stosuje właściwie tylko i wyłącznie te profesjonalne kosmetyki. Ale o Active Serum mówi dosłownie, że jest genialne! Jak działa? Przede wszystkim przeciwzmarszczkowo, a efekty są widoczne właściwie natychmiast po zastosowaniu. Nawet dermatolodzy mówią, że ma niesamowite działanie.

serum modelek
Fot. materiały prasowe

Active Serum, IS CLINICAL, 270 zł.

Joan Smalls

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Que la que hay #neworleans ❤️

Post udostępniony przez Joan Smalls (@joansmalls)

Joan Smalls mówi, że serum Advanced Night Repair ratuje jej skórę przed odwodnieniem w trakcie długich lotów. Stosuje je też na noc, tuż przed snem.

serum modelek
Fot. materiały prasowe

Serum Advanced Night Repair, ESTEE LAUDER, 405 zł.

Suki Waterhouse

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hiding a messy room so y’all don’t drag me 🤷‍♀️

Post udostępniony przez Suki Waterhouse (@sukiwaterhouse)

Suki korzysta z serum stworzonego przez dermatologa Shani Darden, do której chodzą i modelki i gwiazdy Hollywood. Modelka przyznaje, że stosuje je dwa razy w tygodniu w celu wyraźnego ściągnięcia porów.

serum modelek
Fot. materiały prasowe

Serum Retinol Reform, SHANI DARDEN, ok. 400 zł.

Sara Sampaio

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ready Chicago? Can wait to meet you at the north Michigan @victoriassecret Store! 🤗

Post udostępniony przez Sara Sampaio (@sarasampaio)

Aniołek Victoria's Secret także w kwestii pielęgnacji zaufała dermatologowi. W kwestii pielęgnacji ufa tylko serum od Dr Sebagha, na które później nakłada krem Hydra Beauty od Chanel.

serum modelek
Fot. materiały prasowe

Serum różane Rose de Vie, DR SEBAGH, ok. 530 zł.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!