Wypróbuj te ekspresowe!

Marta Cieplak 9 marca 2019 17:30

Do tej pory stosowałaś klasyczne maseczki kremowe albo w płachcie? Teraz wypróbuj te bąbelkowe, z brokatem lub liftingujące... zakładane na uszy! Wyglądają dziwnie, ale są niesamowicie skuteczne. Magnetyczne oczyszczają skórę ze wszystkich zanieczyszczeń, podobnie jak bąbelkowe, które dodatkowo ją dotleniają. Te wygladzające podbrudek działają niemal jak lifting, a błyszczące dają efekt rozświetlenia i gwarantują efekt wow warty uwiecznienia na Instagramie! Co ciekawe, marka GlamGlow, która jako pierwsza stworzyła maskę z brokatem, podaje nawet w instrukcji jej użytkowania ile wartsw należy nałożyć, by maska na zdjęciu prezentowała się jak najlepiej. Gotowa na eksperymenty? Oto nasze hity, które po prostu trzeba wypróbować! 

1/6
nietypowe maseczki
Copyright @materiały prasowe
1/6

Kolagenowa maseczka liftingujaca, którą zakłada się na... uszy! Kochają ją największe gwiazdy Hollywood! Lifting Collagen Mask, Magic Stripes, 219,90 zł/5 szt/magicstripes.pl

2/6
nietypowe maseczki
Copyright @materiały prasowe
2/6

Maseczka ujędrniająca z brokatem Gravitymud Black Glitter, GlamGlow, 229 zł (jest też w wersji różowej i fioletowej!). 

3/6
nietypowe maseczki
Copyright @materiały prasowe
3/6

Urządzenie od Foreo gwarantuje, że w półtorej minuty zrobisz zabieg z maseczką podobny do tego w salonie! Wykorzystuje ono działanie koloroterapii, wibracji sonicznych i krioterapii. Do wyboru kilka wariantów maseczek – m.in. matujące, nawilżające, odżywcze, rozświetlające. Ufo, Foreo, 1199 zł.

4/6
nietypowe maseczki
Copyright @materiały prasowe
4/6

Maseczka bąbelkowa pod wpływem kontaktu z powietrzem zaczyna jakby musować i zwiększać swoją objętość – w tym momencie zaczyna delikatnie łaskotać. To znak, że działa! W tym wypadku kosmetyk ma zadanie wygładzić i uelastycznić skórę. Bubble Mask, AA, 7,99 zł.

5/6
nietypowe maseczki
Copyright @materiały prasowe
5/6

Odmładzająca maseczka w proszku. Wystarczy wymieszać ją z wodą, by uzyskać konsystencję idealną do nałożenia na skórę. Dzięki naturalnym składnikom takim jak płatki róży i olej jojoba działa odmładzająca. Mask a la rose, Chic Chiq, 80,99 zł/chicchiq.com.pl

6/6
nietypowe maseczki
Copyright @materiały prasowe
6/6

Multimasking to nakładanie na skórę jednocześnie kilku maseczek o różnym działaniu – np. innej na strefę T a innej na policzki. Tutaj masz w jednym opakowaniu maseczkę matującą i uszczelniającą naczynka. Genialne! Łagodząc-kojący zabieg łagodzący zaczerwienienia Multi Masking, Eveline Cosmetics, 2,90 zł.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.