Te balsamy Ci w tym pomogą!

Aleksandra Charzewska 5 grudnia 2018 19:29

Podczas chłodnych jesiennych i zimowych dni wszyscy mamy problem ze spierzchniętymi ustami. Niestety, oblizywanie warg na mrozie to zły nawyk, nad którym ciężko zapanować. Jak pozbyć się tego nieprzyjemnego, a często również bolącego problemu? Jest na to kilka sposób! 

Najważniejsze, żeby spróbować powstrzymać odruch oblizywania warg na mrozie. Jeżeli sprawia Ci to trudność, zaopatrz się w kilka ochronnych balsamów (kupisz je już za kilka złotych)i zawsze noś przy sobie. Następnym razem zamiast pogarszać sytuację sięgnij do kieszeni, torby lub plecaka, a Twoje usta będą Ci wdzięczne. Przed położeniem się spać warto zrobić również peeling ust. Wystarczy, że zmieszasz cukier z odrobiną miodu i powstałą mieszanką zetrzesz suche skórki. Na nocnym stoliku trzymaj mocno nawilżającą pomadkę lub wazelinę i codziennie przed zaśnięciem nakładaj na wargi jej grubą warstwę.

Z jakimi balsamami do ust nie rozstawać się tej zimy?  

1/7
balsamy do ust
Copyright @
1/7

Zestaw Coco Lips Scrub 'N' Balm Hello Body, 119,99 zł.

2/7
balsamy do ust
Copyright @
2/7

Balsam do ust Pomegranate Raspberry EOS, 25 zł, Douglas.pl

3/7
balsamy do ust
Copyright @
3/7

Balsam do ust z aloesem N°1 Aloe Lip Balm Lab One, 19 zł.

4/7
balsamy do ust
Copyright @
4/7

Balsam do ust Lip Balm #1 Kiehl's, 45 zł.

5/7
balsamy do ust
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Pielęgnujący balsam do ust w kulce Jagoda i Kwiat Wiśni Nivea, 19,99 zł.

6/7
balsamy do ust
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Pomadka do ust Classic Carmex, ok. 10 zł.

7/7
Alterra
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Pomadka ochronna do ust z rumiankiem BIO Alterra, 3,99 zł, Rossmann.pl

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.