aplikacje fitness
Fot. stock.adobe.com
STYL ŻYCIA

Najlepsze aplikacje fitness, dzięki którym osiągniesz swój cel!

Bez wychodzenia z domu!

Ksenia Krasko 4 maja 2019 13:00
aplikacje fitness
Fot. stock.adobe.com

Brak pewności siebie w zatłoczonej siłowni lub na zajęciach jogi bardzo szybko pozbawia nas motywacji do ćwiczeń. Jeśli jest to także Twój problem, z pomocą przyjdą Ci aplikacje treningowe, które można wykorzystać w zaciszu własnego domu! 10 przerw podczas 30-minutowej sesji cardio? Nikt się nie dowie. Nie masz siły na pełny trening po długim dniu w pracy? Wypróbuj 7-minutowe ćwiczenia. Oto najciekawsze aplikacje fitness, dzięki którym osiągniesz swój cel – na własnych warunkach!

Najlepsze aplikacje treningowe dla kobiet

Headspace

Jeśli nie jesteś jeszcze gotowa na rutynowe ćwiczenia, rozpocznij swoją podróż wellness od całkowitego wyciszenia z pomocą aplikacji Headspace. Możesz zacząć od bezpłatnego 10-dniowego kursu dla początkujących. Medytacja sprzyja walce z bezsennością i zwiększa produktywność w pracy.

Strava

Strava śledzi dystans biegowy lub rowerowy, prędkość i wytrzymałość. To szczególnie przydatna aplikacja dla tych osób, które dążą do wzięcia udziału w maratonie lub triathlonie w najbliższej przyszłości.

Gixo

Trenerzy, dostępni przez cała dobę, pomogą wybrać 15-, 25- lub 40-minutowe ćwiczenia, dostosowane do Twoich potrzeb i zainteresowań. To wszystko bez wychodzenia z domu! Nigdy więcej wymówek, że nie możesz znaleźć trenera, który Cię zmotywuje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gixo (@gixofit)

Six Pack in 30 Days

Wzmocnij mięśnie brzucha w ciągu 30 dni, wybierając swój poziom ćwiczeń. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych akcesoriów, dlatego aplikacja świetnie się sprawdzi w przypadku początkujących.

MyFitnessPal

Ta aplikacja na pewno przypadnie Ci do gustu: kontroluje dietę, liczy kalorie i motywuje do ćwiczeń! Personalizuje Twoje cele w oparciu o budowę ciała i spożywane przez Ciebie jedzenie (w bazie danych znajduje się około 5 milionów produktów spożywczych), a dodatkowo ​​możesz określić, ile kalorii faktycznie przyjmujesz i spalasz.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MyFitnessPal (@myfitnesspal)

Yoga Wake Up

Yoga Wake Up motywuje do wysiłku fizycznego zaraz po opuszczeniu łóżka. Spróbuj – jak tylko otworzysz oczy, zajmij się jogą, a nie Instagramem. Wkrótce zapomnisz, że miałaś budzik!

A6W: Szóstka Weidera

Jeśli marzysz o „sześciopaku” z prawdziwego zdarzenia, ta aplikacja jest dla Ciebie. Musisz jednak dostosować się do harmonogramu specjalnie opracowanych ćwiczeń, które należy wykonać w ciągu 42 dni.

Nike+ Trainig Club

To najlepsza aplikacja dla entuzjastek fitnessu! Do wyboru masz tak wiele opcji treningowych, że nigdy się nie znudzisz. Ćwiczenia i przewodniki audio stworzone są przez profesjonalnych trenerów Nike, oraz sportowców – jak Serena Williams, a nawet gwiazd, takich jak Ellie Goulding.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nike Training Club (@niketraining)

Daily Workouts Free

Kolejna aplikacja z kategorii osobisty trener. Zawiera instrukcje w formie wideo – na każdy dzień przewidziany jest inny zestaw ćwiczeń. Możesz korzystać z gotowych planów treningowych, ale możesz również stworzyć własny. Największa zaleta Daily Workouts? To całkowicie darmowa aplikacja!  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.