Klinika Hairmitage w Wilanowie
Fot. adobestock.com, hairmitage
Ze świata urody

Poznaj wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Warszawy

Oto klinika Hairmitage, która przywróci piękno i zdrowie twoim włosom i skórze

Redakcja VIVA! 19 stycznia 2022 18:30
Klinika Hairmitage w Wilanowie
Fot. adobestock.com, hairmitage

Jeśli szukasz miejsca, w którym zadbasz o swoje włosy i skórę w najlepszym stylu, koniecznie wybierz się do Kliniki Hairmitage w Wilanowie. To wyjątkowe miejsce na urodowej mapie stolicy. Zobacz jak wygląda i z jakich zabiegów możesz tam skorzystać.

Klinika trychologii, transplantacji i medycyny estetycznej Hairmitage Warszawa

Pierwsze, co zwraca uwagę w tym wnętrzu to fakt, że nie jest ono idealnie kliniczne. Bazą jest elegancka biel i złote akcenty, które nawiązują do loga kliniki, ale niemal w każdym pomieszczeniu znajdują się reprodukcje największych dzieł sztuki. Co je łączy? Oryginały tych obrazów wiszą w Państwowym Muzeum Ermitażu w Sankt Petersburgu, a więc jednym z najlepszych muzeów sztuki na świecie. I właśnie od niego pochodzi nazwa samej kliniki - Hairmitage. Skąd taki pomysł?

Klinika Hairmitage wejście
Fot. materiały prasowe

Każdy gość Ermitaż ma szansę na doświadczenie piękna i doskonałości w ich najczystszej formie. Zaś misją zespołu Hairmitage jest pomoc w odnalezieniu piękna i doskonałości w każdym z Was, mówi Anna Kuznetsova.

Klinika Hairmitage Anna Kuznetsova
Fot. materiały prasowe

Anna Kuznetsova

W klinice Hairmitage można zadbać o włosy i skórę w niezwykle profesjonalnie. Eksperci pracujący w tym miejscu podchodzą bowiem do wszystkich problemów holistycznie. Dlatego każdy problem z zakresu chirurgii transplantacji włosów, trychologii, medycyny estetycznej i kosmetologii są wspierane przez wybitnych specjalistów w dziedzinie endokrynologii, dermatologii, gastrologii, dietetyki, fizjoterapii, a nawet psychoterapii.

„W ten sposób pomagamy naszym pacjentom skutecznie dbać nie tylko o ich piękno i zdrowie, ale także samopoczucie. Pomagamy trwale odzyskać poczucie własnej wartości i pewności siebie. A przy tym kochamy to, co robimy” dodaje Anna Kuznetsova.

Klinika Hairmitage
Fot. materiały prasowe

Jeden z gabinetów w klinice Hairmitage

Zabiegi w klinice Hairmitage

W Hairmitage zadbasz o siebie niemal od stóp do głów. Można skorzystać tam z zabiegów kosmetologii, medycyny estetycznej, dermatologii, a przede wszystkim trychologii i transplantacji włosów. Dla komfortu pacjentów, podczas dłuższych zabiegów (szczególnie transplantacji włosów) mogą oni skorzystać z pokoju relaksu, w którym można odpocząć, zjeść lunch lub porozmawiać z bliskimi. A to daje ogromny komfort i niweluje stres przed zabiegami wykonywanymi w znieczuleniu.

Dodatkowo w klinice jest także gabinet stylizacji włosów, w którym można przywrócić idealny wygląd włosów po wizycie u trychologa lub po zabiegach.

Klinika Hairmitage wnętrze
Fot. materiały prasowe

klinika Hairmitage
Fot. materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?